Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a barátnőmnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőmnek van igaza?

Figyelt kérdés
17 év alatt nem néztem meg 1 horror filmet sem és most bepótolván napi 4db azaz 4db horror filmet nézek meg. A barátnőm azt mondja hogy egy beteg ember vagyok hogy ilyen sok horror-t nézek. Azt mondta ha tovább csinálom ezt el fog költözni és szakít velem. Én viszont nem akarok megválni a horror-tól szeretek félni! Már elkezdtem horror számítógépes játékokkal is játszani outlast,amnesia stb... és szóval nekem ez jön be. Igaza lehet hogy egy beteg ember vagyok?(bocs a vesszőkért siettem)

2014. aug. 3. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igaza. Valószínűleg egy rosszindulatú ember, aki mindenbe bele tudna kötni.
2014. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nincs igaza, ha szeret elfogadja amit csinálsz, biztos te is elnézel neki mániákat vagy bizarr dolgokat. A költözéssel fenyegetés meg valami vicc.
2014. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez irónia volt?
2014. aug. 3. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs igaza,és nem te vagy a beteg,hanem ő az önző pi..a.
2014. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ennyit mondanék: szia
2014. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok, mit tehetnék ellene, hogy kibéküljön ezzel a dologgal? Nagyon szeretem,ugyhogy elköltözni nem hagyhatom!
2014. aug. 3. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha ezért elhagyna, akkor nem is szeret igazán. Nem érdemes rá több időt pazarolni.
2014. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam e miatt!:( És mi lenne,ha este levinném a konyhába a gépet és ott játszanék,filmeznék?
2014. aug. 3. 17:28
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja,és 18 a csaj. Én "17"
2014. aug. 3. 17:34
 10/15 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez nagyon vicces.azt hittem 17 éve vagytok együtt, erre...17-18 évesek vagyok,bocs...

ne foglalkozz vele és játssz, meg éld ki magad, kit érdekel hová megy? majd lesz valami jó csaj, akivel tudtok együtt játszani, meg szereti az ilyesmit..

2014. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!