Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozunk 2-3 órát.6-tól 9-ig.Én 10-ig szoktam kint maradni,a barátnőmtől 9-kor elmegyek,hogy egy kicsit legyek a barátaimmal is.Ma azért vitatkoztunk,mert a nyáron még egyszer sem maradtam vele 10-ig,mindig elmegyek a barátaimhoz(mert a barátaimmal délelőtt is szoktam találkozni).De tényleg minden nap találkozunk.. Szerintetek igaza van?Mindjárt két éve vagyunk együtt.
2013. aug. 13. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért kicsit több időt is szánhatnál rá.Töltsd vele az egyik napot, mármint végig(reggeltől estig) és utána is szánj rá kicsit több időt, 2-3 óra? Míg barátaiddal az egész délelőtt és délután?Gondolkodj picit :)
2013. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
maradj vele akkor heti 2 napot 10ig oszt le van rendezve..amúgy itt most nem arról van szó hogy igaza van e vagy sem...
2013. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 vexygordon ***** válasza:
60%
Azt akarja, hogy megkeféld.
2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát a barátaimmal is délelőtt 2 órát vagyok és este még egy felet,maximum egyet.
2013. aug. 13. 21:10
 5/18 anonim ***** válasza:
minden nap a barátaiddal?...kicsit fura nekem, a minden nap a barátnőddel és 2-3 órát a barátaiddal heti 2-3 alkalommal az normális, na de függ attól is hány éves vagy...
2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval körülbelül ugyanannyit vagyok vele,mint a barátaimmal + még amikor otthon vagyok mindig beszélünk neten vagy néha telefonon.
2013. aug. 13. 21:18
 7/18 A kérdező kommentje:
17.
2013. aug. 13. 21:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, tölts vele egy napot az neked is és neki is jó lesz :) Talán majd jobban értékelni fogod a vele töltött időt :)
2013. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De az nem megoldható a szüleim miatt.. Nem mehetek egész napra el otthonról. Csak így tudok. A barátaim itt laknak tőlem 2 percre és általában egész nap van kint valaki.Délelőtt kimegyek oda és délután a barátnőmmel vagyok,amikor jövök haza és látom,hogy van valaki,akkor maradok itt még maximum egy órát.A tömbház előtt.
2013. aug. 13. 21:23
 10/18 anonim ***** válasza:
De egy délutánt biztosan megtudnál oldani h együtt legyetek,biztos jól esne a barátnődnek is. :)
2013. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!