Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy éves kapcsolatra ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsolatra ajándék lánynak?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy éve leszünk együtt és szeretnék valami ajándékot a barátnőmnek, amivel kifejezem, hogy szeretem és megköszönöm neki azt az egy évet, amit közösen eltöltöttünk. Már tudom, hogy szervezek egy estét, amikor a kedvébe járok, de szeretnék neki venni valami ajándékot. Szeret olvasni, rajzolni/festeni, szereti az állatokat. Ékszerekkel is jól áll, de csak azt a nyakláncot hordja, amit tőlem kapott. Az a baj, hogy én mindig személyes ajándékot kaptam tőle, csak ritkán vásárolt, szinte minden héten kapok tőle egy-egy rajzot és kifejezetten tetszenek. Nekem nincs kézügyességem, esetleg közös képet tudok olyanná varázsolni, mintha rajzolva lenne, mert a grafikához alap szinten értek. Mit javasoltok?

2014. aug. 4. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet csinálni olyat, van olyan program
2014. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy van, de én ki is szoktam színezni, amit nem a legkönnyebb.
2014. aug. 4. 20:59
 3/6 anonim válasza:
hát én egy szép órának örülnék. :)
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami személyes dolgot vegyél neki, mondjuk olyat is vehetsz ami egy közös emlékhez kapcsolódik, vagy valamihez amit szeret és mondta valamikor hogy "jajj de jó lenne ez". Kicsit gondolkozz rajta hogy mi az amivel fel tudnád vidítani:)
2014. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fényképalbum a közös képeitekkel is jó ötlet :)
2014. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg ha tudsz valamit, amit kinézett magának valamilyen boltban, vagy csak megjegyezte hogy tetszik neki akkor esetleg azt. De az is jó ha pl. elmentek együtt nézelődni valahova, és akkor is látod kb. hogy mi tetszik neki. Mellé csinálj valamit! Ha nem megy a rajz, írj verset, vagy csak egy pár kedves sort, hogy mennyire szereted, egy év közös emlékeit, stb. Vagy adsz neki egy térképet, a bejelölt helyre el kell mennie, és ott lesz vmilyen ajándék. Igazából ne nagyba gondolkodj, hanem valami aranyosba:) Nem baj ha nem mennek neked a saját kezűleg készített dolgok, annál jobban tetszenek majd neki, mert tudja hogy ezt TE csináltad!:) Hajrá:)
2014. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!