Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány a 16-18 éves korosztályból, aki normális, komoly, hosszútávú kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Mert én igen, csak a r*bancokon kívül még nem találkoztam senkivel, de hiszem, hogy nem csak a szüleiken élősködő r*bancok léteznek.

18/f



2014. júl. 28. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert te 18 évesen biztos nem a szüleiden élősködsz és a szüzességed a házasságig tartogatod...
2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy létezik. csak ennyi idősen a legtöbb fiúnak nem kell komoly kapcsolat, és csak a külső számít nekik.
2014. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, a mai "lányok"-nak eszük ágában sincs dolgozni, jó esetben járnak iskolába, de némelyik az sem. Másrészt valóban, én is a szüleimmel élek, de ahol tudok, segítek. Másrészt, meg ha elvégeztem az iskolát, azonnal munkát keresek. Utána az "eltartás" valószínű, fordítva lesz. Apám nyugdíjas (már) anyám meg nem tud dolgozni.
2014. júl. 28. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

hidd el, vannak. próbálkoztam is néhányuknál, sajnos minden alkalommal vissza lettem utasítva. de legalább nyugodt vagyok, mert tudom, hogy léteznek még normális, érzelmileg és értelmileg nem egy teáskanna szintjén álló lányok. már csak olyat kell találnom, akiben én is megmozgatok valamit. :D


szóval ne add fel, van még remény. csak türelem.


19F

2014. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nekem komoly kapcsolat kell.

Épp ez az, amin mindenki csodálkozik és senki nem ért meg. Nekem NORMÁLIS lány kell, nem r*banc.

#1. Ha csak 30 éves koromban ad a sors normális nőt, akkor igen, addig maradok szűz.

2014. júl. 28. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
vannak! :D
2014. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak, csak nagyon ritkák. meg nehéz megtalálni őket, mert bárhova mész, csak a r*bancok villognak az arcodba.. de igen, vagyunk még.
2014. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyenek :) Tapasztalatból mondom, barátnőm is közéjük tartozik.

Viszont tényleg nehezebb megtalálni őket.

2014. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!