Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki volt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Mostani párommal lassan fél éve vagyunk együtt, és nem érzem, hogy szerelmes lennék belé. (Ami azért is probléma, mert ő folyton hajkurássza, hogy mennyire szeret,nekem meg bűntudatom van, mert nem tudom viszonozni.) Előző kapcsolataimban is így volt, hogy a kapcsolat eleji ismerkedési, randizós periódus sokkal jobban tetszik,felélénkít mint maga a kapcsolat. Azt is megfigyeltem magamon, hogy sokkal hajlamosabb vagyok a depresszióra kapcsolatban, mint amikor egyedül vagyok. Igazából a kérdésem az lenne, hogy van-e valaki, aki már tapasztalt hasonlót illetve hogy szerintetek itt bennem van a hiba, vagy egyszerűen csak nem találtam meg a megfelelő embert?

2014. aug. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem puma...neked?
2014. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan,nem a megfelelő emberrel vagy.
2014. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudlak megérteni,mert mikor velem volt ez,hogy talán meguntam a párom,akkor tettem érte.Ezek szerint te inkább továbblépsz.mondjuk van miből válogatni.Hajrá.Csak nehogy életed szerelme,ha lesz olyan,hagyjon el valakiért fél év után :)
2014. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!