Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves vagyok, és nem mernék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, és nem mernék komoly kapcsolatba kezdeni bizalmi kérdés miatt. Van köztetek hasonló?

Figyelt kérdés

Nem bízom senkiben. Attól félnék, hogy bizonyos idő elteltével a szemembe hazudna. Nem rosszindulatból, hanem azért, mert mindannyian változunk, és idővel elmúlik a szerelem, megkörnyékezik más férfiak, és nem akar megbántani azzal, hogy elmondja: már nem szeret.


Nem könnyű téma ez, sok kapcsolatban előfordul (statisztikailag igen nagy az esélye, hogy ilyesmi megtörténne).

Tudom magamról, hogy soha nem csalnám meg a másikat, mert (1) számomra az adott szó fontosabb mindennél, és (2) nem tennék vele olyat, amit nem szeretnék magam sem átélni.

Nagyon megalázónak érezném. Nem lennék sem depi, sem öngyi. Nem is bántanám a nőt, szépen elválnának útjaink.

Egyszerűen csak nem vagyok hajlandó ilyen helyzetnek kitenni magam.


Van köztetek hasonló, vagy csak én vagyok ilyen? :)


2012. jún. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
csak te vagy ilyen,maradj örökre egymagad,pesszimista.
2012. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:

amíg 30 éves férfiként képes vagy leírni olyan szavakat, hogy depi, meg öngyi, addig ne csodálkozz semmin.

ha ezen túl nézek, akkor meg miből gondolod, hogy nem találsz hozzád hasonló gondolkozású lányt?

2012. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahh, a depi, öngyi szavakat viccnek szántam. :)


A komoly kapcsolat hiánya pedig nem jelent egyedüllétet...azt nevezik úgy, hogy nem komoly :)

2012. jún. 11. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most vagy túl egy szakításon, akkor egy-két hónapig érthető ez az állapot.
2012. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!