Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért taszítok el magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítok el magamtól minden fiút aki közeledne?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű középiskolás lány vagyok. Ritkán eljárok a barátaimmal bulikba, strandra vagy csak egyszerűen elmegyünk a városba sétálni. Sok új srácot ismertünk meg például a koleszban vagy teljesen új arcokat mondjuk a strandon, bulikban. Általában az a fiú akivel megismerkedem először mindig kedves és vicces. Ilyenkor még halványan úgy érzem hogy tetszhetne is. Egyébként van egy fiú aki nagyon tetszik és ő fontosabb. Szóval eleinte minden jó azt hiszem hogy lesz egy újabb fiúhaverom aki jól is néz ki meg vicces is. Aztán történik valami és elkezdenek eszméletlen módon nyomulni. Például nemrég a strandon ismertem meg egy srácot akivel tök jól elvoltunk. Majdnem belefulladtam a vízbe és segített feljönni a víz alól aztán szóba elegyedtünk stb. Szóval minden jó volt elhaverkodtam volna vele DE. 2 órával a megismerkedésünk után állandóan fogdosta a derekamat, burkoltan szexuális utalásokat is tett, felhozta hogy nincs barátnője és nem hagyta hogy bárhova is egyedül menjek. Egyszóval borzasztóan elkezdett nyomulni és ez nekem SOK. Ez az a pont amikor már szinte undorodom a sráctól mert alig ismer és nem igaz hogy nyomulni kell. Nem szándékosan gondolom ezt egyszerűen menekülök mert nem akarok kapcsolatot senkivel csak azzal a fiúval aki tetszik. Azt viszont nem tudom hogy tőle is megijednék-e de úgy érzem hogy nem igazán mert őt akarom. Csak egyszerűen ki nem állhatom hogy valaki alig ismer és fogdos össze vissza és nem hagyja hogy letoljam magamról a kezét, meg hogy 2 napja ismer de szíveket ír nekem üzenetben facebookon.

Miért kell ezt csinálni? Normális a reakcióm hogy számomra ez nem elfogadott vagy magától értetődő?



2014. aug. 5. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
sok hülyeséget majmoltál itt össze :v csupán megijedsz, ha más szeretne közeledni hozzád.. evvel a "tetszik fiu" majomsággal meg vígasztalod magad..
2014. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán normális hogy egyből taperol és egyebek,csak azzal a sráccal törődj aki jelenleg számodra fontos.
2014. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak 1 srác volt, milyen mindenről beszélsz? :)

Ha ilyen van, oltsd be, csipkelődj. Pl 2 órával az összeismerkedésetek után már tapiz, akkor beszólsz, hogy ha ilyen tempóban halad, repül a medencébe. Vagy akármit, hogy vegye a lapot, hogy ez nem így megy.

2014. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, csak olyanokat fogsz ki, akik ezt csinálják. Én eddig ha ötből hármat kifogtam nyomulósat. Aztán ha lepattintom őket, én vagyok a szerencsétlen köcsög...
2014. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az hogy vigasztalom magam? Van egy srác a suliban akibe szerelmes vagyok oké? És szerintem nincs joga senkinek ahhoz bármennyire is szeretne közeledni hogy fogdosson.
2014. aug. 5. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán,ha insant elutasítást kapna a tetteire és megmondanád,hogy ez sok volt és nem akarok semmit,ne fogdossál,vagy csak egyszerűen nem engednéd meg,akkor lehet,hogy nem csinálná nem?

Ha nem mutatod ki konkrétan,hogy ez neked nem oké akkor mit vársz? Gondolom úgy látják,hogy nem szólsz semmit,tehát mehet minden..

2014. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, annyi különbséggel, hogy engem nem tapiznak 2 óra ismeretség után, mert tisztázom vele, hogy ha hozzám ér, eltöröm a kezét. Neked is ezt kéne tenned, ha nem vagy r.ibanc. Már pedig ha ez téged zavar akkor nem vagy az. Rengeteg nyomulós srác van pláne strandon, meg kell mondani nekik konkrétan, hogy te nem olyan lány vagy, akit egykét szép szóval elszédítenek. Ha meg ezen felkapják a vizet, akkor nem is érdemesek a társaságodra.
2014. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező, ha nem fér bele, nem fér bele valaki nem tűri, hogy az intim szférája küszöbét is megpiszkálják, nem még be is tör oda ismeretlenül, én se tűrném megmondom őszintén...

Azt viszont többen jól látják itt, hogy a szerelmedre kellene koncentrálni, és ha oda kerül a sor, közölni kell vele, hogy Te olyan szépen lassan haladós vagy, úgy vegye be a várat, és ő nem Zrínyi Miklós... :))

2014. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r_b anc. Megmondtam neki hogy ezt ne, lehámoztam magamról a kezét de akkor is csinálta. Határozottabbnak kell lennem.
2014. aug. 5. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy r.ibanc vagy. Azt mondtam, hogyha nem vagy az, akkor csinálj is úgy, hogy ez feltűnjön nekik. Legyél határozott, legyen már egy kis tartásod, és ha újrakezdi miután megmondtad neki, hogy ne csinálja, akkor mondd neki még egyszer határozottan, erősen, ha pl olyan a szitu akár azt is teheted, hogy kicsit felhívod idegenek figyelmét. Mások előtt nem fog piszkálni, mert az neki is égő...
2014. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!