Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gravíroztassak barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gravíroztassak barátomnak a kulcstartóba?

Figyelt kérdés
Most kapott kocsit és említette,hogy nagyon szeretne kocsijához egy szép kulcstartót amit meg is vettem neki...de picit egyszerűnek tűnik egy sima márkajelzéses kulcstartó ezért gondoltam gravíroztatok bele...ötletek hogy mit? :)

2014. aug. 6. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pl medve:


[link]


Pl tigris:


[link]


Pl sas(ok):

[link]


[link]


[link]


A lényeg, hogy maszkulin legyen

2014. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen valószínű csak ezt adom neki nagyokos;)
2014. aug. 6. 17:31
 13/18 A kérdező kommentje:
caM008 nevű felhasználónak üzenném...mellesleg mi lenne ha csak ezt ajándékoznám neki mert mondjuk nincs sok pénzem??Oké nem így van de milyen alapon szólsz be?Ha tudni akarod sütök még neki tortát,egy hordó sört,pólót,meg egy wellnesshétvégét:)
2014. aug. 6. 17:34
 14/18 JohniDaren ***** válasza:
"Hogy mindíg veled legyek"
2014. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is süthetne valaki egy hordó sört :-S
2014. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Megy egy pólót is, ja és egy wellnesshétvégét :D

2014. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16:

Ingeket hordok :-P póló nem kell :-D

Wellness hétvége sem kell ... alig várom, hogy vége legyen a nyárnak és nyugi legyen, egyfolytában menetben vagyok valami nyaralás miatt ...

2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocs,lemaradt hogy "veszek neki"...de látom a kötözködés az mindig megy.Elég szánalmas.
2014. aug. 7. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!