Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar komoly kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar komoly kapcsolatot, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Adott egy gyönyörű lány, akit fél éve ismertem meg és szépen lassan beleszerettem. Egy héttel ezelőtt egy buliban megcsókoltam, viszont már mindkettőnkben volt egy kevés alkohol. A helyzet az, hogy a lány nem szeretne komoly kapcsolatot, a barátságot nem szeretném szétrombolni (főleg, hogy teljesen azonos a baráti társaságunk), viszont a nap minden percében a fejemben jár, amitől egyszerűen teljesen megőrülök.


Mi ilyenkor a recept, hogy kiszeressek belőle?


Előre is köszönöm a segítségetek.



2014. aug. 7. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
el mondtad mar neki h mit erzel?
2014. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

pff.

a tökéletes válasz erre-de jó én sem akarok komoly kapcsolatot-és megcsókolod még egyszer.

minek adod ki magad linkre?

és ki mondta,hogy úgy kell pattognod ahogy ő fütyül.

figyelmen kívül hagyod a kamu dumáját,lefekszel vele,aztán lefekszel egyre többször vele és fordulni fog a kocka ő fogja felhozni a kapcsolatot ha rendesen odateszed magad és nem vagy fatökű.

2014. aug. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy megy minden így tovább és te a háttérből figyeled és féltékenykedsz a pasijaira meg lessz egy soha be nem teljesült szerelem.A féltékenységgel és h soha nem kaphatod meg tönkre is teheted az életét(jó ez egy kicsit tulzás de megtörténhet)

Vagy ha komolyan gondolod elé álsz és tekintettel a baráti éveitekre (honapokra attól függ mióta vagytok barátok)elmondod h mit érzel és megkéne probálni egy kapcsolatot.Gondolom eléggé ismeritek egymást és ha barátok is vagytok akkor meg el is fogadtátok egymás jellemét valamilyen szinten.

2014. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát.. beszéltetek a csók után, és azt mondta, nem akar komoly kapcsolatot?

Hát akkor legyen komolytalan kapcsolatotok, bár ha szereted, próbálkozz

2014. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!