Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar minden pasi komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi komoly, tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon fura kérdés ez egy nő szájából, de akárkivel összefúj a szél, majdnem minden pasi már az elején nagyon komolykodik, hosszútávra tervez, és ez engem mindig megijeszt. Ne értsetek félre, nem vagyok egy egyészakás típusú r*banc, egész életem során 1 fiúval feküdtem le eddig, való igaz, az komoly kapcsolat volt, de én ennek ellenére az elején még szeretnék csak ismerkedni, szimplán jól érezni magam az illetővel, anélkül, hogy máris komoly dolgokat terveznénk. Pl. nálam egyelőre összeköltözés, meg heti szinten rengeteg együtt töltött idő egyeltalán nem fér bele az életembe. Olyan nagy baj ez?

22/L


2014. júl. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnál nekem annyit fizetni, hogy belemenjek egy komoly kapcsolatba.
2014. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, amit írsz! Mindig ilyen nőre vágytam. Hozzám jössz feleségül?
2014. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az randizni akarsz... nem baj, e másoknak meg pont az a baja hogy rengeteg asi csak megszeretne fektetni komolyabbra vágynék persze ne az első találkozásnál közölje hogy költözzünk össze volt hasonló is, pár találkozás után már együtt akart volna élni, mert úgy jobban megismerjük egymást..persze van benne valami, de kell szerintem minimum fél év együtt "járás" az össze költözéshez, addig randik, együtt alvás pár nap együtt töltése pl. hétvégék..stb.
2014. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Valószínű jó csaj vagy és meg akarnak kaparintani.
2014. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most már eldönthetnétek igazán, kedves huszonéves lányok, hogy mi a bajotok. Ha a férfi nem gondolja komolyan, az gáz, mert akkor biztos csak dugni akar stb... Ha komolyan gondolja, akkor az meg ijesztő, túl komoly.


23/F

2014. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tervezek hosszú távú kapcsolatot, de azért ha jól xopsz többre is kellesz, mint egy éjszaka mondjuk 4-5.

Tali?

2014. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarnak csak azt hiszik hogy te ezt akarod hallani. De hogy még pontosabban rámutassak a lényegre célratörőbben fogalmazok. Leakarják énekelni rólad a bugyit.


Vagy annyira elkeseredettek hogy az első nőt maguk mellé akarják láncolni aki szóba állt velük.


Így hirtelen ez a 2 tippem van.

2014. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer megkérték a kezemet: ijesztő volt. Pedig szeretnék majd feleség lenni, meg családot, gyerekeket.

Az összeköltözés után x idővel oké, mert én is komoly kapcsolat híve vagyok, de csak hirtelen megkérni valaki kezét sokkoló lehet.


A másik fele meg, akikről nem tudni, vagy tudni, hogy nem terveznek komoly kapcsolatot.

2014. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!