Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem? Vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Vagy már elszúrtam mindent?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel 1 éve ismerkedtem meg múlt év augusztusában és onnantól barátok voltunk ... szeptember vége fele járni akart velem de elutasítottam mert nem mertem bevállalni nem voltam még kész egy kapcsolatra. mondtam hogy maradjunk még barátok ez gy volt kb október közepéig... és onnantól nem beszéltünk ..depresszióba estem bántam mindent mert szeretem a srácot . mikor szülinapja volt írtam neki beszélgettünk de akkor mondta hogy soha nem lehet köztünk semmi mert meg tudta hogy barátom van . de ő csak azéért volt hogy elfelejtsem . vele pár nap után szakítottam is. akkor megint írtam neki de nem válaszolt. pár nappal utána részegen megkeresett de nem tudtam vele beszélni annyit ivott.másnap írt hogy szeret de ez a szerelem reménytelen ... és nem is válaszol azóta.

most szombaton lesz egy buli ahova mind a ketten megyünk . meg próbáljam ujra..?



2014. aug. 7. 12:14
 1/4 A kérdező kommentje:

bocs hogy értelmetlen lett.

17/L

18/F

2014. aug. 7. 12:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiatalok :D

Ez egy igen fasza heves érzelmekkel induló kapcsoltnak látszik ;)

Részegen a legőszintébb az ember, ha úgy megkeresett minden vágya te vagy csak a méltósága akadályozza. Én teljesen megértem a srácot. Ha akarod neked kell lépned ráadásul határozottan ;) Hajrá, én nagyon szorítok!!


21/F

2014. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépned kell. Veszítenivalód nincs, szóval hajrá !:) 18l
2014. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem van esélyed. Biztosan megfog érteni. Szorítok!!! :)
2014. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!