Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem, vagy mindent elszúrtam? = ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, összejöttem egy fiúval és jártunk 2hetet, de szakított velem. Azért, mert előtte jártam egy fiúval 2évig, akivel egy városban laknak. Találkoztam a volt barátommal,hogy visszaadjam neki néhány cuccát ami maradt nálunk,meg,hogy zárjunk le tényleg mindent. De semmi több nem volt. A barátomnak pedig azt mondták,hogy én csókolóztam a volt barátommal, ezért szakított velem!! :/ Ez 2 hete volt. Néha beszéltünk a 2 hét alatt, de nem valami sokat. Szombaton pedig elmentem bulizni, de előtt kiírtam facebookra,hogy hova megyek és erre megjelent ott ő is a haverjaival együtt. Köszöntem neki, beszélgettünk és közben átölelt. Csak engem elhívott a barátnőm táncolni, így otthagytam. És odajött hozzám a haverja és azt mondta nekem,h. olyan szép vagy, nem csodálom,h.xy szeret. Nem tudtam erre mit mondani és a haverja elment, a volt barátom pedig végig nézett amíg táncoltunk. De erre odajött a haverja,hogy ők mennek át másik discoba nincs-e kedvem nekem is átmenni. Mondtam,hogy nem megyek. Gondoltam,hogy akkor a volt barátomnál semmi esélyem, így smároltam egy fiúval, akit ott ismertem meg a discoban! De erre visszajöttek a volt barátomék és látta,hogy smárolok a fiúval meg kézen fogva megyek vele. És erre a haverja azt mondta,hogy milyen szemét vagyok meg stb...És azóta hívtam a volt barátomat nem vette fel. Face-n meg mikor ráírtam alig akart válaszolni.:/ Csak igen-nemmel felelt. Szerintetek mindent elszúrtam?? Mert én vele szeretnék járni!! :/ bocsi, ha kicsit zavaros. Csak nem tudtam normálisan megfogalmazni:)
2011. ápr. 5. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel egy ócska ribanc vagy... Mit kell másik pasikkal smárolni?
2011. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó stratégia, ha X-szel akarsz járni, a fél perccel azelott megismert Y-nal kell smárolni. X-nek vajon miért nem tetszik ez???
2011. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
abban nincs semmí hogy smárolsz egy másik emberrel..-.-" ezért nem kéne besértödnie..ha szeret ahogy a haverja mondta akkor nem fogja érdekelni hogy mi történt egy discoba..
2011. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háát ha a pasinak is annyi esze van mint neked akkor összeilletek!
2011. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok ócska ribanc...Azt gondoltam,hogy a haverja csak hülyül..mert csak átmentek másik discoba...És azt gondoltam,hogy csak hülyült a haverja..
2011. ápr. 5. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha szeret ahogy a haverja mondta akkor nem fogja érdekelni hogy mi történt egy discoba."


Aha, szóval a diszkóban bármit lehet csinálni? Akkor én is elmegyek egy olyan ócska lebujba barátnőmmel, lekapom az összes csajt, párat megsz*patok a wc-ben, mindezt barátnőm előtt persze. :)

Én úgy tudom, hogy szeret, de ez lesz szerelmünk próbája!


Milyen erkölcstelenek a mai 15 éves p*cskák...

2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
boccs utolsó válaszoló,de ha szakítottak már,akkor igenis egy csókot nem kell nem ügyre venni.Az más hogy közben járnak..
2011. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!