Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Mit éreztek, ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit éreztek, ha szerelmesek vagytok? Milyen nőt nem tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg is értve. Állítólag velem minden rendben, mégse tudnak szeretni. Ez miért van?

2014. aug. 7. 21:23
 1/2 anonim válasza:
Bellul: sokat gondolok ra, elkepzelek helyzeteket vele(nem (csak) sexualisokat) ha talalkozok vele olyan zavarban vagyok hogy vagy meg se szólalok vagy/és a világ legnagyobb faszágait mondom , nem tudok önmagam lenni mert félek hogy 'elszúrok' valamit hevesen ver a szivem amikor hozzám er ,meg akkor is ha csak pl veletlen a vallaval hozza ert az en vallamhoz , amikor vele vagyok olyankor minden dolgot magamon (haj stb) csunyanak erzek , kivulrol: hat van egy kis bajom a zavarban lettol ...... Egesz pontosan felpuffadok... K..rvara finganom kell szvl ja elegge kinos ... De az szarabb amikor pl elkoszonesnel (ölelés) fel áll a kis pajtim . Velem szemely szerint konnyen 'szerelmes' tudomk lenni sajnos .... Olyanba is akibe nem kéne vagy nincs értelme .... Ja es en pl nem tudok masok elott csokolozni v kimondani h szeretlek (ami komolyan is gondolok) nem tudom miert de ez inkabb mar az en multamnak koszonheto ami mar nem ez a tema remelem tudtam segiteni :) 16F
2014. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mokledor válasza:
Hát ha minden rendben van és úgy érzed küldjél képet bátran :3
2014. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!