Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki megmondaná hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondaná hogy mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Már elég rég a fejemben van az hogy a mai lányok-nők miért jönnek össze olyan férfiakkal akik nem hozzájuk való. Mit látnak benne,mi az ami nincs meg a fehér férfiakban? Nah most még az elején leszögezném hogy (nem vagyok fajgyűlölő) Például: Összejön egy ismerősöd (akiről sose gondoltad volna) egy négerrel,arabbal vagy egy romával. Mit látnak benne? A Szexen kívül persze :) Mert a szülők ha tiltják a találkozást akkor többnyire még azért is összejönnek velük. Nekem azt szokták mondani hogy egy párkapcsolathoz nem kel elutazni a világ másik végére ha helyben is megtalálod a hozzád illő lányt. Ti hogy vagytok vele?


Nők válaszát várom hisz arra lennék kíváncsi hogy mi jár a fejükben amikor összejönnek a fent említett 3 nemzetiségűvel. Kort írjatok köszi


24/F



2014. aug. 9. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
talán mert szeretik cseszd meg
2014. aug. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A külső nagyon nem minden. Egyébként is, ki az aki kívülállóként meg tudja állapítani,hogy kinek ki való.
2014. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
én sose tudnék összejönni egyikkel sem nekem a fehér és helyes csávók jönnek be 16/L
2014. aug. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sem jönnek be ezek a népek, de amúgy neked nem tök mindegy? Azzal jön össze mindenki akivel akar, és honnan tudod, kivel illenek össze és kivel nem? (Aki összejön egy romával az valószínűleg illik is hozzá, gondolom olyan a csaj is mert értelmes ember nem jön össze cigánnyal.)


A szülők tiltják? :D Gondolom korod beli, de legalább 18 éves lányokról beszélsz, azoknak meg nehogy má' tiltsanak bármit is. :D Komolyan ha ilyen szüleim lennének, csak azért is azt mondanám, hogy összejöttem egy ilyennel, hehe. Közben persze nem, de nekik nem kell tudniuk, hogy csak direkt mondom, hogy igen.

2014. aug. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen lányok betegek! Kerüld el messzire őket!
2014. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ömlik a rasszizmus:) ojjjee:) mondjuk meg is értem..amiket a romàk is művelnek...undorìtó...szétkéne verni a nagy % àt..csakhogy én félvér vagyok...és nagyon unom ezt hogy 1 kalap alà :/ nekem mindìg is fehér baràtnőim voltak ( olyan barna énsem vagyok) dolgozom,elég tehetségesen rajzolok.vàlasztékos a szókincsem is és a külsőmre nagyon odafigyelek!àllìtólag a humorom is jó,és csúnya sem vagyok:) Mivan a hozzàm hasonlókkal? Dögöljünk meg mi is ugye?:)
2014. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem egyiptomi férjem van. Megmondom frankón: sokszori kérlelése után azért randiztam vele, mert fiatal lányként úgy döntöttem, hogy most csináljak baromságot és elégítsem ki a kíváncsiságomat, ne pedig akkor amikor férjnél vagyok gyerekeim vannak. Végül is nagy dráma után feleségül mentem hozzá négy éve. Ma már 2 gyermekünk is van, és nagy boldogságban élünk. Ezt csak azért írtam, mert régen én sem értettem hogy sok lány miért vonzódik jobban egy másik kultúrabeli emberhez. Ma már értem, de nyilván ez nem törvényszerű. És nem mondom hogy jobb, vagy magyar fiúval nem jártam volna ugyanilyen jól. Csak érdekességnek írtam, hogy én a kiváncsiság miatt "tettem próbát".
2016. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bocs az előzőhöz lemaradt a korom, mert azt is kérted. L/27

Mikor megismertem 20 voltam.

2016. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl. azért, mert egyszerűen ez a típus jön be külsőre... és én amondó vagyok, hogy egy kapcsolatban a fizikai és a lelki vonzalom egyaránt fontos, 50-50%. Cigány barátom volt már 2, hamar vége is lett, mert elég nagyok volt köztünk a szakadék intelligencia terén...de nyilván ha találnék olyat közülük, aki eléri azt az értelmi szintet, akkor nem mondanék neki nemet csak a származása miatt.

A négerek közül csak az afro-amerikaiak tetszenek, az itt nem sok rohangál :D Az arabok is vonzanak, hogy miért, ez hülye kérdés... miért jönnek be valakinek a skandináv nők? Na itt is ugyanaz a válasz...csak :D

2016. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!