Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 és fél éves fiú vagyok és nekem egészen május végéig volt egy 1,5 éves kapcsolatom egy lánnyal akivel van köztünk korban 9 hónap vagyis majdnem egy év... és ez a lány engem elhagyott még május végén azért mert nem kerestem egy hétig egyéb okok miatt... Ő összeszedett egy uj srácot magának 2 nap alatt és mikor én feleszméltem h eza lány már nincs mellettem meg nem is beszéltünk semmit ami miatt én nagyon nagyon sokszor kértem bocsánatot volt na szóval írtam neki hívtam meg stb... nem reagált csak elküldött engem a francba.. h hagyjam békén meg stb.. én így is tettem aztán pedig ő írogatott nekem h beszéljünk találkozzunk és h hiányzom neki ezt úgy h ő együtt azzal a sráccal és minden éjszaka engem hívott fel sírva h mennyire hiányzom neki és h ő visszaakarja ezt kapni mármint a kapcsolatunkat.. mondtam neki jó rendben de neked van egy másik barátod foglalkozz vele ne pedig velem én sosem írtam neki sose hívtam mindig ő keresett.. ezt ugy adta be a barátjának h én zaklatom őt és én akarok vele találkozni.. és egyszer mondta h találkozzunk mondtam jó rendben van találkoztunk és le akart smárolni de elhúztama fejemet..és azon a napon mikor mi találkoztunk kidobta őt a barátja és engem kezdett el okolni az egészért h én tehetek erről.. ott megszakadt egy hétre a kapcsolatom vele és utána is ő irt nekem.. Azt kell még tudni h nekem azt mondta h ő 16 évesen szeretne lefeküdni velem és én emiatt nem is sietettem őt és én ki is vártam volna de emellett másfél évig voltam mellette ami alatt azért vártam rá.. És én nekem csak egyetlen egy kikötésem volt azzal kapcsolatban h ha ő újra összeakar velem jönni h ne feküdjön le a másik sráccal.. és mit csinált már az első nap lefeküdt vele mikor jártak.. És az az igazság h engem ez nagyon zavar de képes lennék elnézni ennek a lánynak ezt az egészet mert nagyon nagyon szeretem.. és most csütörtökön átjött hozzám és folyton csókolgatott ölelgetett és itt volt nálam olyan 6-7 órát majd a találkozó végén azt mondta h ne beszéljünk többet és h hagyjuk egymást békén.. azóta eltelt majdnem két nap és most is ő irt nekem meg stb habár ma én hívtam őt... abban kérnék tanácsot tőletek h szerintetek fog e még írni nekem ez a lány? és h szerintetek szeret e még engem vagy most tulajdonképpen mit akar tőlem? és ha szeret akkor miért feküdt le azzal a másik sráccal? mert a lányoknak nagyon nagyon sokat jelent az első.. és még mindig olyanokat ír nekem h fontos vagyok neki de ma olyan szinten bunkó volt h az valami hihetetlen.. úgyh teljesen kivagyok ismét és nem tudom mit csináljak várjak vagy írjak vagy ne vagy lehet talán ő ír és még azt is mondja h ő csak azért ír nekem mert kötődik hozzám.. Nagyon szépen köszönöm ha elolvasod és ha kommentelsz és ha segítesz nekem!

2014. aug. 9. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján simán összejöhetnétek, de hetente ki fog dobni aztán vissza könyörgi majd magát...az, hogy lefeküdt más pasival, igazából megtehette, mert végtére is nem jártatok akkor ha jól értelmeztem. Saját véleményem szerint nem érdemes vele foglalkoznod és szerintem sosem lesz ebből egy normális kapcsolat...de te tudod, ha vele akarsz lenni hívd, ha leráz, hagyd békén és kész...
2014. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
tesó hagyd a p*csába ezt a csajt nem akar ez tőled semmit csak jólesik neki h játszhat veled meg ugy gondolja h ha elhagy összejön 1 bakkal a srác kidobja és te majd jó leszel felejtőnek kb ennyi ;) :D
2014. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát akkor szerintem hagyom ezt a lányt a francba örökre :D :( :/
2014. aug. 9. 15:24
 4/6 anonim válasza:
Ez nem normális dolog..jatszadozik az érzéseiddel, és szerintem is hagyd inkább mert nem lesz belőle komoly kapcsolat.
2014. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
helyes jógyerek ahogy fentebb is irtam hagyd a p*csába :D
2014. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol en mar ugy gondolom h o mostmar tenyleg elhiszi azt h barmit megtehet barkivel es igazabol nem a hianya faj hanem az h igy megalazott egymas utan tobbszor is
2014. aug. 9. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!