Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti tudnátok olyan fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tudnátok olyan fiút szeretni akinek nagyon kicsi a baráti köre és gyakorlatilag sehova nem jár el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. aug. 9. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de hosszútávon nem biztos hogy jól kijönnénk. Nem vagyok egy nagy partiarc, tényleg nem, de szeretek kimozdulni, emberek között lenni, új embereket megismerni és egy idő után a kicsit antiszoc emberektől lehangolódok. De lehet ez csak az én bajom. Szóval persze hogy tudnám szeretni csak lehet egy idő után nem jönnénk már ki olyan jól.
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. aug. 10. 07:44
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, 2x is megtörtént

de nem volt jó kapcsolatom emiatt (is) egyikkel sem :/

én imádok haverkodni, hobbim az emberek között levés (barátokkal bulizás, barátokkal beszélgetés élőben, talik, meg ha pasim van akkor ugye vele), csak akkor szeretek otthon ülni, ha közben valaki ott van velem, szeretem a diszkókat is, kocsmákat, bárokat, pub-okat, éjszakai életet, de nappal sem szeretek egyedül lenni.


és ez mindig hátrány volt velük szemben...


de bele tudok szeretni ilyenekbe is, igen :) de mostmár egy extrovertált pasit szeretnék magam mellet tudni :D :)


19/L

2014. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. aug. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!