Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti el tudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti el tudnátok fogadni, ha egy lány melle még az A75-ös melltartóba sem igazán férne bele, de amúgy nagyon szimpatikus lenne a csaj?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavarna ez egy kapcsolatban, vagy ha ez így van, már össze sem jönnétek egy ilyen csajjal? Előre is köszy. :)

2014. júl. 21. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Először azt hittem, hogy az valami vadászgép modell.
2014. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

hát ha belsőre megfelel, kedves, odaadó, szeretni való.....

szerintem simán :) a külsőleg ami fontos inkább az arca, hogy mosolygós legyen :)


21F

2014. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
A mell nem sokat számít (a normális férfiaknál) a lényeg hogy mosolygós, kedves, hűséges legyél.
2014. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Semmi akadálya, hogy összejöjjek vele, bár a mostani barátnőmnek elég nagy mellei vannak.


Mivel a külsőt látom először, ezért amit nézek:


Arc (ha ez tetszik, akkor szinte nyert ügy, 1 kizáró ok van, azt majt lejjebb)

Popsi (nem a leglényegesebb dolog, de popsis vagyok, nem melles)

Mell ( nem baj, ha kicsi, de azért legyen formája, a tinicici jellegű sem gond)


Kizáró ok: ha agyilag egy növénnyel egy szinten van. Ez kiderül amint megszólal. Lehet akármilyen jó csaj, ha IQ 0 akkor mehet is az útjára.

2014. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam.
2014. júl. 21. 10:48
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy elfogadom. Írj nyugodtan :D :D :D
2014. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem ciki a kis mell. Elvégre nem a cicijeivel fogok beszélgetni, moziba menni vagy bármi mást csinálni. Azaz mást csinálok vele, de kis és nagy mellett is ugyanolyan jó kényeztetni, ha meg ügyesen csinálják, neked akkor is jól fog esni ha pici van.

Ezen semmi nem múlik.

2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenen bajom egy ilyen lánnyal.
2014. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2014. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a nagy mellekért rajongok, tehát az ilyen adottságokkal rendelkező lányokkal szoktam összejönni:)
2014. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!