Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon ciki ha 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 19:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
egyáltalán nem :)
2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KnightBalazs ***** válasza:
71%
Hát ha pasi vagy te is akkor nem.
2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki egyáltalán max más szemébe,

akinek nagyon rendet kéne tenni a fejébe

még várhatsz 1-2 évet nyugodtan szerintem,

aki 14 évesen elveszíti arra én legyintem

2014. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, inkább értékesnek vagy így mondható.
2014. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen...ettől lesz értékes. Nyilván. Mert ő egy zacskó csipsz, amit ha felbontunk , márt értéktelen. Ti ilyenkor tudjátok mit beszéltek??? Emberekről van szó nem tárgyakról vagy ételekről! Egy ember nem attól lesz értékes vagy értéktelen, hogy mennyi szexuális kapcsolata volt, hanem hogy MILYEN ember, milyen a személyisége ?! Hűséges? Kedves? Segítőkész? Okos? Művelt? Szerény? Barátságos? vagy pedig Öntelt, buta, rosszindulatú és gyülölködő.


Lehet, hogy az előbbinek 25 éves korára 15 kapcsolata volt a másiknak meg 1...Most akkor szerinted a második az értékesebb? Na menj már a jó büdös....

-.-.-


GONDOLKODJATOK!


Kérdező: Nem ciki.

2014. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd 30 éves korodban térj erre ki,addig ilyet nincs jogod kérdezni.
2014. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan hogy is mondjam,buta vagy hogy követed a mai társadalmat,akkor igen,és meg is érdemled hogy emiatt depizz.17 éves vagy, ott az élet,ez még ráér,vagy az zavar hogy nincs 1-2 poronyt,amit apa nélkül nevelsz fel?
2014. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2014. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kevesebbet érsz másnál, mert 17 évesen nincs még pasid?

Kevésbé vagy okos? kevésbé vagy szép? kevésbé vagy tehetséges? Kevesebb levegőt tudsz venni? vagy gyengébb vagy tőle másnál? Az lenne a ciki/rossz ha >=30 évesen még nem lett volna 1 pasid se, mert akkor ott már problémák vannak.

2014. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

OKÉ

értem. nagyon köszönöm hogy válaszoltatok...csupán azért gondolom hogy ciki lenne mert a környezetemben már szinte mindenkinek van pasija és anya is folyton azzal nyaggat hogy én mikor szerzek már be egyet...szóval....na mindegy akkor most már kevésbé fogok aggódni :)

2014. aug. 10. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!