Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen ciki hogy hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen ciki hogy hogy szűz vagyok? Érdemes lenne valaki olyannal lefeküdnöm aki iránt nem érzek már semmit csak hogy ne legyek szűz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne!!!!!!!!!! Én megtettem.........

Nem ciki, egyáltalán.

2014. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2014. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ne tedd ezt és ismerkedj gondolom fiú vagy
2014. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét kérdésedre a válaszom: NEM!

És ez igaz akár fiú vagy, akár lány.

2014. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. máj. 20. 21:21
 6/22 anonim ***** válasza:

Csak amiatt nem érdemes, ettől nem fogsz jobban aludni.

Azért érdemes, hogy élvezd az életet.

2014. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy semmi érzelmet nem viszel bele. Nem leszel több egy húsnál akibe a felesleget ürítik, mint a hulladékot a szemetesbe. Valaminek kell ott lennie.. vágy, tisztelet, magbecselülés, figyelmesség - a partner részéről első sorban. Nem kell hogy szerelmes legyél, sem hogy kapcsolatot alakíts ki, de azért ésszel válogasd meg, ki legyen a méltó rá, hogy először megérintsen. De biztos hogy késznek érzed magad az aktusra? Vagy csak szégyenled az érintetlenségedet? Ha ezért szekál bárki is, ne dőlj be nekik.
2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igen, velem.

21/F

2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én érzem cikinek. Velem egykorú lányoknak már komoly kapcsolatuk van vagy házasok valakivel. Ezért cikinek érzem ezt a helyzetet. Most van egy fiú akivel megtehetném, de nem igazán érdeklem őt. Szerintem csak arra megy.
2014. máj. 20. 21:37
 10/22 anonim ***** válasza:
És senkit nem ismersz rajta kívül, aki szimpatikus lehetne?
2014. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!