Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha már együtt vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha már együtt vagytok egy fiúval…? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Akkor mit szerettek ha "közekszik" veletek vagy kicsit "húzza az agyad" szóval mint pl.a fülfujkálás szóval ami tényleg idegesit de mégis azért örülsz neki? :D

2014. aug. 10. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a párommal mindig kötözködünk egymással, persze csak poénból. :)

20L

2014. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha birizgál, pláne, ha elmondom neki, hogy "légyszi, ne csináld". Ezért aztán nem is jövök össze birizgálós fiúkkal.
2014. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerek pár ilyen fiút és nem szeretem a stílusukat.. vagyis azt hiszem nem szeretem.. de bejönnek.. úgyhogy nemtudom
2014. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez akár idegesitő is lehet.. inkább bókolj neki :D és legyél vele aranyos
2014. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az vagyok:DD csak neha jo vele kicsit kotekedni es latni rajta hogy fhuu..:D o is szokott velem..fujkalja az arcomba a levegot mikor szajra puszi megy akkor hatrahuzza a fejet meg ilyenek szoval huzza az agyam :D
2014. aug. 12. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
mi csikizzük egymást, hogy már fáj a hasunk a nevetéstől :D meg csók közben hirtelen puszit adok így incselkedve csak mégjobban beindul a párom :)
2014. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!