Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk titeket zavarna, ha a...

Fiúk titeket zavarna, ha a lány akivel együtt vagytok, nem párkapcsolatban vesztette el a szüzességét, hanem egy buli után?

Figyelt kérdés
18 évesen meggondolatlanul és felelőtlenül egy buli után egy olyan pasival akit többé valószínűleg többé nem lát,mert higy külfödön történt a dolog?

2014. aug. 1. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem zavarna. Szerintem, ha ezt a helyen kezelned, akkor meg egy erett,nyitott nonek is tartanalak.
2014. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs jelentőssége szerintem
2014. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Lapátra tenném..

Krvából van elég az utcán,nem kéne egy otthonra is.

2014. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki fognak érte végezni!!! Legalábbis ha ezt az arab világban csináltad.



Egyébként pedig ha valaki tényleg szeret téged, nem azzal foglalkozik és az után ítél meg milyen hibákat követtél el a mulban. Mindenki hibázhat, mindenki elcsábulhat, senki sem lesz tökéletes, hiszen az ember ha másból és mástól nem, akkor a saját hibáiból tanul. Ráadásul ha már tudod hibáztál, valószínűleg legközelebb nem követed el szándékosan ugyanazt.

2014. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki!Az én barátom inkább féltékeny arra,amit szerelemből tettem,mert rossz neki,hogy mást is tudtam úgy szeretni,ahogyan őt. Azt mondta inkább lettem volna ilyen. Szóval örülj :D
2014. aug. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!