Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az gáz ha egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy 13 éves lány és egy 15 éves fiú járnak? 15/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
igen gáz még ráértek!!!! offolni lehetne
2014. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
egy 39százalékos emberkének nem sok hitelt adok :/
2014. aug. 17. 20:19
 13/17 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem is kell
2014. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem az. mondjuk ha az osztálytársakat nézed, akkor nézzük a mi iskolánkat.

Én most ballagtam nyolcadikból, ha egy fiú osztálytársam összejött volna egy hatodikossal, biztos, hogy nagyot nézünk. A pletyka tárgya is meglett volna, meg egy-két értelmesebb piszkálódott volna. A kor nem számít, de az, ha egy iskolába jártok és kettő osztály van közöttetek, már nehezebb ügy. Ha egy, az még talán elviselhetőbb. :D Ha nem egy iskolába jársz a lánnyal, akkor nem szólnak az osztálytársak se.

2014. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem egy suliba járunk:)
2014. aug. 21. 23:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is 15/f vagyok és én is 13 éves lánnyal járok. Az osztályban csomóan ezzel b4szogatnak, és egy csomóan mondják hogy ne foglalkozzak velük, nem gáz. Ha gondolod írj privátban :)
2014. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem gáz, viszont az már igen, ha mások véleménye alapján választasz társat. Ha szereted akkor járj vele és sose azzal foglalkozz hogy mások mit mondanak. (Most már 17l és 19f az úgy főleg nem gáz
2018. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!