Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt barátommal, de még nem szeretnék aktust. ő már nagyon kíván és a pettinget szeretné akkor. Ha még nem állok rá készen, akkor megengedjem neki, vagy inkább "bántsam meg"?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha petting van akkor nem b asz meg csak kinyal
2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy a pettingre SEM állok még készen.
2014. aug. 19. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet azt értelmesen is elmondani neki. Ő se fog pofon vágni, ha meg te rád fog törni a baj.
2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szegény srác :(
2014. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pumba01 válasza:
0%

Szerintem engedd meg neki !!!

Szerintem egy idő után megunja a dolgot a barátod és ott fog hagyni emiatt!

Hány évesek vagytok?

2014. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xSayuri válasza:
100%
Ha úgy érzed nem állsz készen még rá,akkor semmiképp se tedd meg! Később meg fogod bánni! Beszéld meg a barátoddal és várjatok addig,amíg mind a ketten készen álltok! Ha pedig ezt nem érti meg a pasid akkor hagyd faképnél,mert nem érsz neki annyit, hogy várjon rád!
2014. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret, akkor türelmesnek kell lennie. Persze te se húzd az agyát egy évig, de ezt meg kell értenie. Hány évesek vagytok?


19L

2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj ne torodj a hulyekkel, ha nem allsz ra keszen hatarozott nemet mondj. Ha erolteti abbol kesobb baj lesz. Szar, de ha igazan szeret akkor a szemedbe birja mondani h Te kellesz neki es var rad. Ha nincs igy akkor azon kene gondolkozni hogy lepj tul tajta, mert muszak lesz :/
2015. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!