Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedjem neki? Ma a lányom...

Megengedjem neki? Ma a lányom feltett egy kérdést hogy szombaton ott aludhat-e a barátjánál. A lányom 15 éves a barátja 17 egy éve vannak együtt. Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 21:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
46%

Meg. Így legalább nem egy disco budijába kurelnak. Mond h ha úgy van a fiu is jöhet hozzátok.

19/F

2010. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
27%

Egyértelmű nem. 33, N

De valami kompromisszumot azért ajánlanék. De 15 évesen ez még korai, bármennyi ideje is járnak.

2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
56%

Vagy...



...nem ezt vártátok? :D

2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
77%
én azt mondanám, aludjanak nálatok. akkor haza is kíséri, ott is van, te is jobban megismered, szemmel is tartod.
2010. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
81%
Te tudod mennyire bízhatsz meg benne. Ha attól félsz, hogy leakarnak feküdni, akkor azt megteszik egy délután is. Szerintem engedd el, csak az utálkozás lenne belőle, ha nem aludhat ott. Viszont akkor a fiú is menjen hozzátok. :)
2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 tetro ***** válasza:
85%
Nem értem mi függ ettől. Iskola után mindig rögtön hazamegy? Hétvégén nem megy át soha a barátjához? Szexelni bármikor tudnak úgy hogy ne tudj róla, az meg hogy együtt alszanak nem olyan nagy dolog.
2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
48%
tényleg!ez jó ötlet hogy inkább a fiú jöjjön.de már lefeküdtek egymással??
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
72%

hááát...nehéz kérdés.És ha vissza kérdeznél h mi lenne ha nálatok aludnának?

ha nem megy akkor egy próbát megér...bíznod kell a lányodban,bár tudom h nem könnyű.viszont az h már 1 éve együtt vannak az mellette szól,na meg a pasit is minősíti(jól).Nem tudni mi a céljuk az ottalvással...de sejteni lehet,nos még mindig jobb igy h megkérdezte,minthogy diszkóba kéreckedik,és közben a pasinál kötnek ki.


23 éves kismama

2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
40%

Én meg ha már fater lennék. a srácnak a tudtára adnám h ha vmi nem odaillőt cselekszik nagyon megbánja. Ezekután jönne a jópofi: Sziasztok érezzétek jól magatokat!:) Ha történne vmi biztos igaz h adnék a kölyöknek jópárat.

18/F

2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
81%
A szexet nem tudod megtiltani. Ha akarják megteszik egy diszkó vécéjében. Vagy hazudozik bújkál. Te tudod hogy hogyan nevelted, megbízhatsz e benne , tud e védekezni, tisztában van e a saját testével , szex-szel stb stb.
2010. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!