Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem bízok a páromban.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bízok a páromban.

Figyelt kérdés

8 éve vagyok együtt a párommal. Régen bíztam benne, de sokszor okozott már csalódást. Nem tudok konkrét esetet, hogy megcsalt volna, de előfordult már, hogy részegen mással flörtölt, mikor én is ott voltam, vagy veszekedéskor mindig a fejemhez vágja, hogy meg fog csalni, stb. Emellett közösségi oldalon is találtam üzenetet, amiből arra lehet következtetni, hogy beszél azzal a lánnyal, akivel egyébként egy helyen dolgoznak. Ezek az üzenetek nem tartalmaznak semmi ártalmasat, de folyton az jár a fejemben, hogy a munkahelyen szorosabb kapcsolatban vannak, ha még a közösségi oldalára is ír.


Egyébként folyton érezteti, hogy mennyire szeret, de ha találok valami gyanúsat és rákérdezek akár szépen, akár csúnyán, mindig kiakad és kiabál.


Nem tudom mit tegyek. Észbontóan szeretem és fáj, amikor rátalálok valamire, ami nővel kapcsolatos. Tudom, hogy nagyon féltékeny vagyok, de okot ad rá és én rémesen érzem magam. Kérem, aki tud adjon tanácsot, mit is tehetnék!



2014. aug. 21. 20:39
 1/5 Kerida ***** válasza:

A flört még ok. Az valóban... de a facebook?


Ha annyira akarná szexchatelne vele, nem csak irogatnának.


Én azzal is váltottam pár szót aki rühel a munkahelyen... ne lássunk már problémát ott ahol nincs. -.-


Beszéld meg vele, hogy flört részegen nincs és veszekedéskor tabu ilyet mondani, hogy megcsal. Ennyi.

2014. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Néha én is úgy érzem túlreagálom, de nem tudom leküzdeni magamban a féltékenységet. Az bánt, hogy ha nincs is semmi más lányokkal, akkor miért akad ki, ha találok valamit és én rákérdezek?
2014. aug. 21. 20:45
 3/5 Kerida ***** válasza:

Ha mondjuk párszor széthagyod a cuccod a lakásba és rádszóllnak... akkor elviseled. Gondolom. De ha már minden apróságért rád szólnak akkor nálad is szakadna a cérna.


Empátia kicsi lány! Ne zargasd!

2014. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted valaha megtudok még bízni benne? Rettenetesen rossz nekem is, hogy ilyen féltékeny vagyok.
2014. aug. 21. 20:51
 5/5 Kerida ***** válasza:
Amint helyretetted magad: igen.
2014. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!