Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, hogy az ex-baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy az ex-barátom után a mostani páromban nem bízok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok...januárban szakítottunk egy sráccal...ő miatta több, mint fél évig padlón is voltam, de muszály volt szakítsunk, mert ő olyan volt, hogy szeretett engem...de más lányoknak is bókolgatott és ez nekem nem tetszett és mindig féltékenységi jelenetet rendeztem és vége lett...de már mindegy is..Pénteken lesz 1 hónapja, hogy összejöttem egy sráccal...január óta először...és nem tudom...haza akar vinni magához, hogy bemutasson a családjának..meg a 2.randin kaptam tőle egy nagy milka tábla csokit...meg, ha mondom h jöjjön el, akkor el is jön (30 km-re lakik) és 21 éves...de nem tudok megbízni benne az ex pasim után...meg látom, hogy lájkolja fészen más lányok képeit...az én képeimet meg be se lájkolta...és szarul esik...néha érzelmesen beszél velem...meg valamikor megfogja utcán a kezem...de valamikor olyanok vagyunk mintha tesók lennénk vagy én nem tudom..:D ma pl azon akadtam ki, hogy megosztott egy képet fészen amire ez volt írva: Keresem azt a nőt akinek van 5 perc szabadideje, és 20 centi szabad helye...nagyon gáz, hogy ilyeneken ki akadok? Am nem nézem ki belőle, hogy megcsalna...meg már 2 éve nem volt csajjal...szerintetek, hogy álljak hozzá a dolgokhoz? :// Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. dec. 17. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Muszáj megtanulnod, hogy a muszájt pontosj-vel írjuk.
2013. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Keresem azt a nőt akinek van 5 perc szabadideje, és 20 centi szabad helye"

A kölyök egyébként egy hülye bunkó, ha ilyeneket írogat, te meg egy kis ribi, ha a "fész" ennyire kib.aszottul fontos neked. Éld már az életed, ne ilyen s.zarok határozzák meg, mit csinálhatsz, mit nem.

2013. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsikaa, de nem ez volt a kérdés, hogy a muszáj-t milyen j-vel írjuk...és nem a helyesírásra figyeltem, és amúgy is 10 ujjas vakírással írtam...És szebben is megírhattad volna az utolsó kommented...de látom gyakorin már csak ilyen bunkó emberek vannak...nem is ismersz és le ri-bancozol..gratulálok...
2013. dec. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!