Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az osztályomban jár egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. Folyton a mélyen a szemembe néz mosolyogva. (Tavaly) egy lány mondta nekem hogy az a fiú szerelmes belém vettem a bátorságot és megkérdeztem azt mondta hogy igen. A suliban majdnem leestem a lépcsőn és ő megfogott


15/L



2014. aug. 22. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

mondta nekem hogy az a fiú szerelmes belém vettem a bátorságot és megkérdeztem azt mondta hogy igen


CTR+C CTR+V :O

2014. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt mondta szerelmes beléd akkor meg mi a kérdés?????!
2014. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy azóta az egyik lány elmondta neki hogy én is szeretem és oda jött hozzám hogy közölje ő már nem szeret. És van csaja, meg is mondta a nevét egy kis 9 éves csaj az de az a lány tudom hogy az uncsija csak hazudott nekem :'(. De akkor mért néz engem egyfolytába?! Meg az osztálykiránduláson miért megfogta a kezem?
2014. aug. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!