Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt az egészet amikor találkozunk látom a szemében hogy tetszem neki.Sokáig udvarolt nekem de engem nem érdekelt.Most viszont megtetszett.És mikor találkozunk akkor nem úgy néz rám mint más.És olyankor a közelembe van.De valamelyik héten rá írtam és teljesen úgy írt mintha csak valamelyik munkatársa lennék.Nem is kérdezett csak én.És utána már nem is írtam rá.De utána mikor találkoztunk mosolygott rám és a közelembe volt megint.
2014. márc. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki de döglött ló után nem fg futni.
2014. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztok akkor a közeledben van?


[link]

2014. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen itt elég rosszul fogalmaztam :D
2014. márc. 10. 16:56
 4/4 anonim válasza:
szerintem teccesz nekii
2014. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!