Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy már nem szerelmes belém. Van-e így értelme folytatni vagy visszaalkulhat ez még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Három év együtt járás után kiszeretett belőlem a barátom, azt mondta, hogy már csak barátként tud rám tekinteni, nem mint a Nő, akit szeret. Szakított is velem emiatt, de aztán rájött, hogy butaság lenne és visszafogadott. Most együtt vagyunk, de nagyon keveset csókolózunk, nem bújik már hozzám, nem alszunk ölelkezve, szinte nem is szexelünk, sose mondja, hogy szeret/hiányzom stb. Van ennek így értelme vagy csak a saját szívemet fájdítom? Annyira fáj, de egyszerűen nem tudom elengedni annyira szeretem. Vissza lehet még szeretni valakibe?

Meg azt nem értem, hogy én is kiszerettem az előző exemből 2 év után és mi is szakítottunk anno, szóval minden ember kiszeret a másikból és szakít emiatt, hogy már nem kívánja stb. akkor mi értelme a kapcsolatoknak? :S Ha lenne egy újabb kapcsolatom én nem akarnám 2 év után megint átélni ezt,hogy vagy én szeretek ki, vagy ő és majd elkezd idegesíteni.



2014. aug. 22. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyjátok egymást..minél tovább húzzátok a dolgot,annal jobban fog fájni
2014. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem de akkor ennyi erővel senki se járjon senkivel mert mindenki kiszeret a másikból.. kérdezd meg akárkinek a szüleit.. már rég egyikőjük se szerelmes a másikba :\ mégis együtt vannak, csak a fiatalok még fiatalok és tovább léphetnek, hogy "újra átélhessék" a szerelmes vagyok érzést..
2014. aug. 22. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
majd ha megtalálod az igazit,nem ezt fogod gondolni
2014. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én már megtaláltam. Nekem elmúlt már a nagy "rózsaszín felhő" mégis vele maradnék életem végéig. De úgy látszik ő nagyon megijedt ettől, hogy már neki sem lángol a szerelem és úgy érezte, hogy szakítani akar.

Amúgy én biztos, hogy az Igazinak gondolom, mert már harmadjára szakított velem kb. 3 év alatt és még mindig vele vagyok és imádom, küzdök érte :(

2014. aug. 22. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a "nagy rózsaszín naiv felhő" az igazi, ott is vannak buktatók, fájdalom, könnyek, de sokkal másabb mindennél. Ha megtalálod, a többit csak halvány utánzatának fogod látni.


Nincs értelme úgy benne maradni egy kapcsolatban, hogy igazából csak léteztek egymás mellett, ez a "ló nincs, szamár is jó esete". Pótlék akarsz lenni, amíg nem lesz más? Én nem akarnék.

2014. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!