Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok bele de van ennek igy ertelme?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de total masok vagyunk. Mas az ertekrendunk mindenbe kulonbozunk. Kolti a penzt ha van allando tartozasok nem tud semmit felmutatni. De szerelmes vayok nagyon viszont o mar valtozni nem fog en meg egy ilyen eletet nem akarok

2014. febr. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi a kérdés? Nincs értelme de úgysem fogadod meg az utánam következő tanácsát, ami:
2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az h van e ertelme vele maradni
2014. febr. 4. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Értelme nincs, de ha szerelmes vagy, akkor úgyis vele maradsz.
2014. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wiwi291 válasza:
elentétek vonzák egymást
2014. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hmm milyen érdekes, Teljesen ilyen helyzetben vagyok szeptemberben ismerkedtem meg egy lánnyal van két gyermeke, meg iszonyatosan sok adóssága, piszkosul odáig vagyok érte, kicsit féltem is a kapcsolattól,mert mindig is egyedül éltem, ezért karácsony után kicsi szünetet tartottunk. A minap közölte velem hogy lefeküdt valakivel, totál összeomlottam, és rádöbbentem hogy mennyire is szeretem, egyszerűen a nap minden percében rá gondolok, pedig mondom nem egyszerű a két gyerek és a tetemes adósság végett, de azt hiszem ez a szerelem. Bocsánat a kis regényért, a lényeget úgyis kihámozod. 33/F
2014. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!