Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl az első szerelmemen? Szuksegem van rá, irjak neki? (Hosszú, többi lent. )

Figyelt kérdés

Az első szerelmemről, első komoly kapcsolatomról van szo. 16 évesen jöttünk össze, első voltunk egymasnak, nekem elso latasra szerelem volt.egyuttlét terén is elsők voltunk egymasnak, 2 évig voltunk egyutt es most juniusban szakitottunk, ő nagyon feltekeny volt egy másik srácra akinek tetszettem es parszor miatta is vesztünk össze, de nekem a szerelmem mindennél fontosabb volt, nem hagytam volna el senki miatt, ő szakitott velem mikor megtudta hogy facen beszeltunk a sraccal. Szakitas utani heten beszelgettunk még a volt barátommal, de másfél héttel szakitasunk utan osszejott egy masik csajjal, akit ezelott nem is ismert, es a csaj elegge hasonlit ram külsőleg mindenki szerint, de ha mutatnák képet akkor velemenyem szerint ti is azt mondanátok:) voltak még szakitas utan vitaink, julius közepén csak úgy rám irt es az egyik baratnomrol beszelt, hogy utanam ô volt az elso akivel kavart.. Gondolom szandekosan akarta tonkretenni a kapcsolatunkat a baratnommel, meg azt irta hogy idegesiti hogy en rib**ckodok. (Mondjuk nem ertem miert) .Azota nem beszéltünk, de egy kozossegi oldalra felrakott baratnom mult heten egy kepet velem, a volt baratom pedig egybol kedvelte.én probaltam utálni, elfelejteni, tobb mint két honapja szakitottunk,de nem megy. Iszonyatosan hianyzik, es tudom kozhely, de ugy érzem soha senkit nem fogok ugy szeretni, azota se volt senkim, senki nem érdekel pedig en mindent megprobaltam.mindig ugy kelek fel reggel, hogy ez egy rossz álom. Kozben nagy szuksegem lenne most ra, mert a tatám rákos beteg, és nagyon rosszul van màr.. Amit a volt barátom persze nem is tud. Akár csak mint barátra, de ennyire még nem volt szükségem a támogatására. És azon gondolkozom hogy fel hívjam e találkozót meg beszélni. Így, hogy ott van a masik, felek hogy lekoptat, ugy hogy nem is tudja mivan velem....valaki valami okos otletet mondjon, mert ezt ugy erzem egyedul nem tudom vegig csinalni. Bocsi hogy ilyen hosszura sikeredett.

18/L



2014. aug. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ezt ki olvassa el?
2014. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van első, már olvasni is lusta vagy?


Szerintem ne keresd, úgy rosszabb lesz, és menj emberek közé, ha nem ismerkedsz sose fogok elfelejteni. Az első ilyen, de lehet még jobb is lesz. Papádnak pedig jobbulást!

2014. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2# nem vagyok de vannak határok
2014. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Szakítás után már ne újíts fel régi kapcsolatokat, ne szervezz még egy búcsúlefekvést, újrakezdést, és ne alakíts ki "se veled-se nélküled" jellegű kapcsolatokat. Az élet teremt olyan helyzeteket, amikor választani kell. Ne menekülj el a döntés, a választás felelőssége elől."


"Ne menj a romok közé! Ne töprengj azon, hogy alakíthattad volna-e másképp a múltadat. Legfőbb lelki erőd csak a megtörténtek vállalása lehet. Fogadd el, hogy ami történt veled, amit cselekedtél, az a törvényed. Ezért űzz messze magadtól minden megbánást, bűntudatot, lelkiismeret-furdalást, minden olyan belső történést, szégyent, ami megaláz."


Popper Péter


https://www.youtube.com/watch?v=fkAKIOk0y5Y

2014. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!