Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok túllépni az első igazi szerelmemen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem lehetünk együtt még de én ha kell éveket fogok várni rá mert nem tudok ránézni egyetlen egy pasira sem rajta kívül!

Már 3 éve szeretek egy férfit aki miután ezt észrevette elkezdett felfigyelni rám és sajnos eddig még csak párszor tudtunk találkozni titokban de nagyon élveztük ezt a kis időt is együtt!Páran azt mondják hogy lépjek túl rajta és ne várjak rá de én erre képtelen vagyok!Minden nap látom őt és a nézése meg a mozdulatai utalnak arra hogy vonzódik irántam...

Próbáltam én már nagyon sokmindent hogy elfelejtsem de semmi sem segített!

Most mit tegyek?

Érdemes rá várnom???


2008. febr. 28. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 3 éve nem lépett akkor azért nem valószínű hogy szerelmes beléd de mért kéne rá várnod mért nem lépsz te? amúgy nem rossz ötlet másokkal randizni lehet hogy te is megismersz vkit aki figyelemre méltat de esetleg még ő is féltékeny lesz.
2008. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, miért kell nektek titokban találkozni? Csak nem nős, vagy családos a pasi??


mert ebben az esetben nem látok esélyt arra, hogy téged választ a mostani családja helyett. Hiszen ha akarta volna, már a 3 év alatt megtette volna.

2008. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat en is azt szeretnem tudni h miert titokban tudtatok talalkozni???........ha mondjuk nem nos akkor meg lehet eselyed nala.....mondjuk 3 ev...hu hat........sztem ha igy megy tovabbra is .....akkor probalj meg beszelni vele az erzeseidrol....es megtudod h o ereze vlmit irantad...amugy sok sikert:)
2009. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!