Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak akkor lehet 'nagy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lehet 'nagy találkozás' két ember között, ha mindkettő független?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy olyan kérdést, melyben a nő ecsetelte, hogy megtalálta a másik felét, a férfi válóban van.

Volt egy olyan komment, hogy ha ő volna az igazi, akkor mindketten független korukban találkoztak volna.

Én amúgy nem hiszek ebben.

Szerintem nem kell feltétlen függetlennek lenni mindkét félnek, amikor rájönnek, hogy ők egymásnak vannak teremtve.

Vélemények, tapasztalatok?



2014. aug. 24. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mesebeli a komment írója. Szép meg minden, de ha valaki hozott egy láthatóan rossz döntést korábban, attól még simán lehet hogy a következő nem lesz az :)
2014. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, én is hasonlóan gondolom.
2014. aug. 24. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs előre elrendelt sors.

Ezek után bármilyen találkozás elképzelhető.

2014. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Szerintem simán elképzelhető az, hogy korábban egy elhamarkodott döntést hozott, amit megbánt, ezért válik el. Ettől függetlenül véleményem szerint simán megeshet, hogy a következő "nagy találkozás" lesz a valódi sorsa és őt teremtette neki a Jóisten. :)
2014. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!