Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két ember nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember nagyon jól elbeszélget neten keresztül és sok a közös témájuk akkor mennyire lehet más a személyes találkozás?

Figyelt kérdés
Mennyire valószínű, hogy nem fognak bejönni egymásnak élőben is?
2013. jan. 6. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet,a net más. Én is mindig egy másik oldalát ismertem meg az embereknek, de nekem eddig mindig tetszett, amit láttam :)
2013. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, hogy mennyire lesznek megilletődve. én elég hülyén tudok viselkedni, ha személyes találkozásról van szó. kell egy kis idő, míg feloldódok
2013. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, attól mert jól elbeszélgettek, nem biztos, hogy külsőre is tetszeni fog. :(
2013. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű hogy nem úgy fognak visselkedni ahogy azt elképzelte a másik aleirtak alapján . Ezért mondom már én is hogy neten ismerkedni nagyon nehéz mert ott később derülnek ki a dolgok , személyesen meg sokkal jobban megismeri az ember a másikat. Párszor már jártam úgy hogy neten megismertem valakit aki látszatra ugyan azt szereti de amikor találkoztunk kiderült hogy teljesen máshogy visselkedik öltözködik mint ahogy én azt elképzeltem stb.
2013. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
külsőre is tetszik! láttam róla egy csomó képet :)
2013. jan. 6. 00:34
 6/12 anonim válasza:
100%
Tehát személyesen még nem ismered a lányt.. Nos ha sokat beszéltek neten akkor minden egyes témát kibeszélitek és ez NAGYON NAGY gondot jelenthet a találkozásnál.. Most ez a saját tapasztalatom, első randimon volt így.. A csaj alig szólalt meg én meg próbáltam pofázni, hogy ne legyen kínos csend... nem volt valami jó
2013. jan. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
AZ jó, ha külsőre is tetszik. Akkor már csak a hang maradt, az is egy érdekes történet.
2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azért még van miről beszélnünk.. :) nagyon sok a közös bennünk ezért mondom!

utolsó! ezt hogy érted?

2013. jan. 6. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy a hang is döntő szerepet játszik abban, hogy valaki szimpatikus-e, vagy sem, számunkra.


Hol kezdtetek el beszélgetni? :)

2013. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egy társkeresőn ismerkedtünk meg :D

veled már előfordult, hogy valaki a hangja miatt nem jött be?

de ha valaki nagyon bejön külsőleg és belsőleg is, csak a hangja nem, akkor azért csak nem fogok kiábrándulni belőle... :)

2013. jan. 6. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!