Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Postán feladott levélbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postán feladott levélbe a szerelmemnek milyen apróságot tehetnék a borítékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két év távkapcsolat után próbálnánk abbahagyni a barátommal, hiába mind a ketten szeretjük egymást. A szüleim is tiltottak tőle, nem bírjuk a távolságot, neki utaznia kell stb. Úgy döntöttem (tőle az ötlet), hogy postán küldök neki egy levelet külföldre, igaz, már nem sokáig van ott. Mondhatjuk egy búcsúlevelet. Szeretnék valami kis személyes kézzel fogható dolgot belecsempészni. Lesz egy levél, szépen, kézzel írva, és egy mintás papíron egy vers (elég idióta, de értékelni fogja, mert saját szerzemény). Gondoltam legyen egy medál (néha hord nyakláncot), de nem tudom hol kaphatnék, elég drága is lenne. Esetleg egy "fele nálad, fele nálam - dolog", de az elég fusztráló ha barátnője lesz. Sőt az is elég drága, önköltségen menne, szüleim nem szeretném ha tudnának róla :)

Szóval a kérdés: Nagyon gagyi ötlet egy kő?? :) A román tengerből egy majdnem szív alakú kő, és ráírni, hogy ne felejts el, másik oldalára, hogy mindig veled vagyok. Romantikus fiú, mondjuk úgy is át lehetne adni, ha nem szeretné, csak dobja el, végülis csak egy kő. Pici és bele fér egy borítékra. Mondjuk mellé egy mini kacskaringós csigaházat aranyra lefestve évszámmal rajta :D Nagyon ciki? :D

Nincs valami ötletetek? Vagy járjak utána egy medálnak? Valamit mindenképp szeretnék küldeni ami belefér egy borítékba...

Előre köszi a válaszokat!



2014. aug. 26. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Rakd bele a levágott, megszárított csiklódat. :D
2014. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon romantikus ötlet... Köszi a választ!
2014. aug. 26. 11:51
 3/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, miért búcsúzol el tőle?
2014. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
az a szív alakú kavics nem rossz de ha gondolod akkor egy képet is küldhetsz magadról mellé egy apró kis uzivel a hátulján mint pl szív küldi szívnek vagy mondjuk egy kép rólam hogy ne feledj el vagy akármi amit jónak gondolsz
2014. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Úgy is mondhatnánk, hogy szakítani szeretnénk... Nem tud visszajönni Magyarországra, és valószínűleg én sem tudok kimenni. Már két éve csináljuk és beleőrülünk. Ő a távolságba, és pedig inkább abba hogy a szüleim képtelenek elfogadni. Jövő hét környékén utazik, még ő sem tudja hova (menekülttáborban van). Még az e-mail fiókját is megszűntette, egyedül a mobil maradt, de megkérte, hogy ne hívjam, mert csak kínzom... Szeretne tovább lépni.. Ahogy én is, csak egyikünk sem tud. Ezt már sokszor eljátszottuk.. Csak most komoly a helyzet. Nem vagyunk rosszban, csak még gyerek vagyok...
2014. aug. 26. 11:57
 6/23 A kérdező kommentje:
Óh, köszi szépen 4-es! Az nekem is eszembe jutott, de akkor lehet hogy bele is teszem. Köszi a válaszokat!
2014. aug. 26. 11:58
 7/23 anonim ***** válasza:
menekült tábor?? kérhetnélek arra hogy ezt pmbe kifejted nekem légyszives
2014. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mikor elolvastam a kérdésed nekem is egyből a kép jutott eszembe:)

Amúgy én is pont most ezt tervezem,már megírtam a levelet csak fel kell adnom.

2014. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, szívesem kifejtem, ha írsz privátban, goondolom azt jelentené a "pmbe", vagy nem tudom. Egyébként nem olyan bonyolult dolog, igen, beleszerettem egy külföldi fiúba és egy évre menekülttáborba került. Pár hónappal később ahogy megismertem és most jön ki...

Köszi 8-as! Örülök hogy másnak is megfordult a fejében! :) Akkor egy kép is megy bele, tényleg jó ötlet (van egy kedvenc képe rólam). Sok sikert a levélhez! :)

2014. aug. 26. 12:09
 10/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk félek, hogy elég drága lesz feladni, ha nehézre sikeredik.

Valamint örülnék neki ha fel lehet adni a saját postacímem nélkül... Nem szeretném ha válaszolna..

2014. aug. 26. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!