Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak a volt szerelmemnek? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a volt szerelmemnek? 19L

Figyelt kérdés

Tipikus történet. Érettségi után volt osztálytársammal amolyan viszonyfélébe bonyolódtunk, amiről senki nem tudott. Mindketten hosszú kapcsolatban éltünk előtte, nem akartunk semmi komolyat. Persze én beleszerettem, ő játszotta a kéményet. Elkezdődött az egyetem, lassacskán elhalt a dolog egy szó nélkül. Nekem lett valakim, ő tovább csajozott. Neki is lett valakije. Úgy látszik ő is boldog kapcsolatban él, mert én is.

Szívesen tartanám/tartottam volna vele a kapcsolatot.

Érdemes kezdeményeznem? Tekintve, hogy nekem és nekem is attrocitásaink lehetnek belőle. Már, ha egyáltalán érdekelném és válaszolna.


2014. máj. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ne, hát mi a pénisznek?
2014. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nem tudom kiverni a fejemből. Pedig próbáltam. Minden oké körülöttem és mégis...
2014. máj. 16. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Verd ki akkor a makkjabol. :-) Minek jottel ossze massal te agyilag harisnya? :)
2014. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kulturaltan kepes vagy viselkedni vele, nem okoz fajdalmat neked az ujboli felbukkanasa akkor miert ne. En szinte kivetel nelkul joban vagyok az osszes exemmel - szigoruan kedves ismeros kategoriaban . A parom mindenkirol tud termeszetesen
2014. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szomorú jövőmet vetítetted elém :$ 18/F vagyok érettségi után és volt osztálytársammal akarok össze jönni és egész jól sikerül, csak a gond az h ha vége a nyárnak szét válnak útjaink... a jövőbeli én szerintem örülne ha beszélhetnék még vele, kivéve ha anyázással váltunk el :D
2014. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!