Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes párok, ti miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes párok, ti miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Amióta szerelmet vallottunk egymásnak, folyton csak a nyáladzás megy... Mindig csak arról beszélünk, hogy mennyire szeretjük egymást és már nagyon unom. Ezelőtt olyan jól eltudtunk beszélgetni, de most ha el is kezdünk valami másról beszélni 2 perc múlva megint, jön a "szeretlek".

2014. aug. 26. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hupasztmek:D:D lelelelel
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi kb. bármiről tudunk beszélni. Igazából nem sokat változott a kapcsolatunk, miután összejöttünk, csak most már csókolózunk is. :)
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi pl négy év alatt nem sokat mondtuk, h szeretlek (én modjuk többször, mert én vagyok a lány)


Mi mindenrő, pl mi történt aznap, a közös ismerősök, család... hobbi, érdekesség.. sokat nevetünk...


Próbáld meg ha mondja, h egy én is kicsim, egy simi, és folytasd a beszélgetést, mintha mi se történt volna...

eszéld meg ezt vele, h szereted nagyon, de nem akarod folyton mondani...

2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a párod egyben a legjobb barátod is. A jelenlegi párommal nincs ilyen problémám, de az előző ilyen volt. Elsütöttem egy poént, elkezdtem beszélni valami egyébről és máris elhűlt..Nagyon fojtogató érzés. Nem is bírtam sokáig.


19/F

2014. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!