Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

A pasim azt allitja nem szerelmes, belem pedig minden jel arra utal. Gyakran mondogatja milyen gyonyoru vagyok, szuper velem a szex, szeret velem beszelgetni. Gyakran egesz nap uzengetunk egymasnak. Szerintetek szerelmes belem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyedulallo,ferjem van es gyerekeim.Hamarosan valni fogok.

Minden szex utan szakitottunk a pasimmal,de az egyik ilyen alkalommal veglegesnek tunt.Meg egy het sem telt el es egy barati osszejovetelen megint kikezdett velem.minden folytatodott.Nagyon jo baratok is vagyunk mindemellett.



2013. dec. 5. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki semi tudja, ezt vagy érzi az ember vagy nem. Őt se cseszegesd ezzel.
2013. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.De nem csesztetem ezzel.Magatol akarta tisztazni nehogy ugy erezzem becsap.Tudja hogy szeretem de megkertem hogy ne vegyen tudomast rola csak ne zuzza ossze az illuzioimat.de en ugy erzem csak azert tiltakozik az ellen hogy szeressen mert nem illek az almaiba:csalad gyerekek..

mindig szakitani akar de sosem birja egy hetnel tovabb nelkulem.Gyonyorunek szexisnek,kedvesnek,intelligensnek talal es egy evet dolgozott rajta hogy megszerezzen.Mi kell meg hogy szerelmes legyen????????

2013. dec. 5. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hidd el, hogy nem szerelmes beléd! Ha ő ezt így a szemedbe mondja, akkor ne hitegesd magad azzal, hogy lehet közös családi életetek.


Ha szeretőként kellemes társaság vagy, akkor érdekelt abban hogy ezt a kapcsolatot ÍGY fenntartsa, erőfeszítésként kicsit a lelkedet az együtt töltött időn kívül is simogassa, amikor vele vagy nagyon figyelmes legyen. Ettől még ne gondold, hogy társként is szóba jöhetsz nála!


36F

2013. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom.Akkor jobb lesz ha szelnek eresztem.Nem szeretnem tovabb kinozni magam es melegen tartani az agyat ameg nem talal jobbat-vagyis masikat.Talan idovel begyogyul a seb amit akaratlanul ejtett rajta.(amugy a ferfi veled egyidos 36 eves.)Megegyszer koszonom a segitseget.
2013. dec. 5. 16:22
 5/8 A kérdező kommentje:
azert tartod elkepzelhetetlennek hogy szeressen mert gyerekeim vannak?Mert mindenkinek azt mondja hogy ot nem zavarna ha egy nonek vannak gyerekei.Elkepzelhetetlen hogy idokozben tenyleg belemszeret?
2013. dec. 5. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne keressél magadban semmi hibát! Simán lehet, hogy Te vagy a legtökéletesebb szerető számára. Tiszta szívvel szerethet úgy, ahogy egy férfi egy szeretőt csak szerethet.


(De jellemzően ez ettől még nem szerelem. Nők többségének rá kell hangolnia magát lelkileg is egy testi kapcsolatra, nekünk férfiaknak jellemzően abszolút nem.)


De családalapításkor józanul gondolkodó férfi más prioritásokat is mérlegel.


(Ezek közül nyilván az egyik valóban az, ha még nem elvált és gyermekes, hogy nem más gyerekeit akarja nevelni, de még van sok másik is.)


36F

2013. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ilyen egyszeru lenne?Nem akarok szerelmes lenni es akkor nem leszek?Nekem uj ez az erzes (tudom hogy furcsa mert ferjhez mentem argo kellett volna szerelmes legyek de nem igy volt),meg csak most bontakozik ki bennem de maris gyulolom hogy szeretek.Nem miatta valok es ez az erzes ami ramtalalt most minden tervem felboritja.Es viszonzatlan valoszinuleg.Tenyleg nagyon sokat segitettel:)szoval nincs remeny:(
2013. dec. 5. 17:53
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

NEM valószínű, h belédszeret.

Szeretni szerethet, kötődhet is, de SZERELMES nem valószínű h lesz.

Nekem két évembe telt ezt belátni :(

2013. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!