Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elvagyok veszve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elvagyok veszve. Vajon soha nem leszek már boldog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy én egy kétségbe esett lány vagyok, mégpedig az az oka annak hogy kétségbe vagyok esve hogy van egy fiú akit már régóta ismerek és kb olyan 4-5 éve beleszerettem. Beszélgettünk sokat, de ha a kapcsolat szóba jött elutasító kezdett lenni, aztán kis idő múlva megjelent, mintha semmi sem történt volna. Ez megtörtént egy párszor, míg egyszercsak a mai napig is meg szakadt a kapcsolat. Biztos azért történtek ezek, mert nem tetszettem neki, de én még most sem vagyok túl rajta, mindennap és mindig csak ő jár a fejemben, pedig már 2-3 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Nem tudom mihez kezdjek. Szerintetek ez már beteges? Mit tegyek hogy újra rá tudjak nézni más fiúkra/férfiakra, anélkül hogy ő eszembe jutna? Vagy hogy tudnám őt elfelejteni?

Elnézést ha hosszú lett.

Ha kritizálni szeretnél, csak nyugodtan, legalább tudom, hogy végig olvastad.

20/L vagyok, a fiú 21 éves.



2014. aug. 27. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Idő kell hozzá, nem is kevés.

L

2014. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

2-3 éve nem beszéltetek, de minen nap ő jár a fejedben? :/

Igen, ez már nem nomrális dolog szerintem, beteges.

Próbálj meg felkeresni egy pszichológust, hártha tud segíteni.

2014. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, bár itt a szerepek felcseréltek.

én maximum szurkolni tudok kedves kérdező, de azt őszintén :)

2014. aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Whit55 ***** válasza:
100%

Szia. Nem kritizálni akarlak, de a kérdéseddel van bajom. "Vajon soha nem leszek már boldog?" Lehet, most durva leszek, de ha komoly betegséged lenne, akkor megérteném, miért így tetted fel a kérdést. Egyvalamit hagy áruljak el: Ami nem öl meg, az megerősít! 2-3 éve nem beszéltek, gondolkozz egy kicsit. Ő keresett valaha? Mi értelme olyan ember árnyékában élned és teljesen elzárkóznod más férfiaktól, aki konkrétan csak barátot vagy havert látott benned? Ha igazi személy lettél volna az életében, normálisan is reagálhatott volna a közeledésedre, de ő teljesen elszigetelte magát tőled, ráadásul ennek már 2-3 éve! Sokkal könnyebb továbblépned, mint gondolnád, csak ez az időszak téged leláncol. Ne hagyd magad! Húsz éves vagy, előtted az egész élet, száz meg száz hódolód lehetne, ha te is nyitott lennél rájuk! A kor csak egy szám, babám, attól, hogy ő 21 éves, azaz idősebb és nyilván tapasztaltabb nálad (nem sokkal), az nem jelenti azt, hogy az értelmi szintje is megfelelő hozzá!

Nézz szét! Nézd meg a fiúkat, állj le velük beszélgetni, ismerkedj és máris könnyebb lesz, hidd el! :)

2014. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát ezt hívják szerelemnek. Szerintem egyáltalán nem beteges, hogy szereted még mindig. Gondolom látni szoktad őt, csak nem beszéltek. Lehet, hogy csak akkor múlik el ez az érzelem, ha majd megismersz egy olyat, akit még szebbnek-jobbnak látsz majd és beleszeretsz. Ezt sajnos nem lehet előre tudni. Egyáltalán nem beteges, sok emberrel megtörténik ez! Nem mi választjuk meg, hogy kibe szeressünk bele sajnos :(
2014. aug. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Egyértelmű hogy a fiúnak nem tetszel, vagy már van más barátnője és azért nem beszél veled. Szerintem sűrgősen felejtsd el. Keress valami hobbit pl. geocaching vagy járt el konditerembe.
2014. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsim figyelj, halott az úgy, ejtsd a szitut.
2014. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Aenthas válasza:

Nem kell olyan komolyan venni,ha szeretne ugyis összejöttetek volna már.

Az idő gyógyír mindenre!

2014. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Próbálom elfelejteni őt és ezt az egészet.
2014. aug. 27. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézz körül! A te korodban mindenki túl van már egy pár csalódáson, és mindenki túl is élte. Sajnos az élet nem habostorta. Küzdelmek, veszteségek, újrakezdések sorozata. De ettől még gyönyörű tud lenni!

Más: Amit most érzel, nem szerelem, hanem letargia. Ha ez ennyire megvisel, mi lesz, ha valóban szerelmes leszel?

2014. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!