Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugy érzem már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsii29 kérdése:

Ugy érzem már nem szeretem ugyanúgy. Mit tegyek? Többi lennt

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja vagyunk együtt..szeretem őt meg minden..de nagyon sokszor megfordul a fejemben hogy inkább lennék nélküle mint vele... annak ellenére hogy szeretem..(de nem vagyok benne biztos hogy nem csak barátként..már én se tudom mi érzek:( )

Megpróbáltam elmondani neki hogy ez igy nem jo..de nem tudtam kimondani hogy vége..

Mit tegyek? Szerintetek mi lenne a helyes? Voltatok már hasonló helyzetben?

Azt mondta én vagyok az egyetlen jó az életében és nem akar elveszíteni..

Előre is köszönöm! 20/L



2014. aug. 30. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rosszul gondolta!
2014. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szünet?
2014. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szakítasz vele és 2 hónapig senkid nem lesz ,és ha találsz egy újat vele is 2 hónap után szakítani fogtok akkor jobb lesz? Miért nem lehet megbeszélni min kell változtatni?
2014. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után még 10cm-el a föld fölött kéne lebegned a szerelemtől, vagy a boldogságtól, hogy ő van neked.

Ha nem így van szakíts. Ha húzod-halasztod rosszabb lesz, mert lehet a párod jobban fog ragaszkodni hozzád.

2014. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már 4éve barátok vagyunk..szoval ez nem ilyen egyszeru:(
2014. aug. 30. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Még egyszerűbb. Csak szépen kell megfogalmazni, amit mondani fogsz neki.

Pl.: Barátként jobbak vagytok. Össze keverődtek kicsit az érzések. Ez nem jött be, nem tragédia. Nem vagyunk egymáshoz illőek párkapcsolat szempontjából.

2014. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!