Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Hát az a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Hát az a helyzet, hogy 4 éve szerelmes vagyok egy lányba ezt el is mondtam neki de ő azt mondta akkor, hogy nem alkalmas mert lelkileg nem érzi jól magát aztán ugye az idő telt én ugyanúgy szerettem meg szeretem még most is .

Figyelt kérdés
Sajnos beigazolódott az is, hogy nem birok mást szeretni pedig lett volna esélyem több kapcsolatra de nekem Ő kell . Ő nagy musical rajongó és most csak azok a pasik jönnek be nekik akik musicalekbe szerepelnek és hát még nem vettem észre, hogy én is ott tolnám a biznisz a színpadon XD de hát én nagyon szerelmes vagyok bele és mindent megtennék érte de kerül is meg az a baráti kapcsolat ami volt köztünk az eltűnt. De megakarom Őt hódítani valahogy! Hála, hogy elolvastad és válaszoltál majd küldök pozitív energiát nektek!
2011. szept. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj nékem priviben, ha tudsz.
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
korod?
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerepelj musicalba...vagy hívd el pl egy musicalra ?
2011. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja csak úgy tök lazán lehet ezekbe szerepelni , fogok egy szívlapátot azt jól tarkón veregetem Bereczki Zolikát vagy

Mészáros Á.Zsoltit azt úgy feltűnés nélkül lerugdosom a színpadról őket és énekeltek helyettük XD

2011. szept. 5. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy amatőr előadást azért összehozhatnál a gesztus kedvéért.
2011. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!