Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lenne lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TNTapple kérdése:

Hogyan lenne lehetséges? (odalent).

Figyelt kérdés

Sziasztok.Megismerkedtem egy lánnyal.... Skypeon nagyon sokat írunk.És nagyon nagyon szeressük egymást kínozzuk szinte egymást annyira,de hiányzunk egymásnak mivel 480 km. választ el kb. Nagyon szeretnénk találkozni is már! Én Nyíregyházától 20 km-re Ő pedig Budapesttől 157 km-re lakik.

Valaki tudja mi legyen a megoldás,hogy egymáshoz jussunk? Vagy valami útvonalterv?

Ő 17/L én 15/F. Várjak egy évet kb. Míg leteszem a jogsit és menjek oda egyedül én?:33 <3 Nélkülözhetetlen számomra! "pls



2014. aug. 30. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem találkoztatok még és szeretitek egymást?


Ügyesek vagytok!

2014. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtok középen találkozni? Így mindkettőtöknek utaznia kell.


A jogsira várni hülyeség. Sokszorta többe kerül, mint a vonat, ahol kedvezményed van. És nem hiszem, hogy megvan a jogsid és nekiállsz 480 km-es utat oda és vissza levezetni. Ahhoz azért kell egy kis gyakorlat.

2014. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ilyen sajnos van. én is már több mit egy éve várok, de szerintem nincs is nagyon mit tenni. majd talán pár év múlva:)
2014. aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találkozzatok félúton, találkozzatok Budapesten, találkozzatok egyikőtöknél. A vonat kézenfekvő megoldás. Várni nem érdemes. Amíg nem találkoztatok, hidd el, hogy fogalmad sincs, hogy nélkülözhetetlen-e. Ha meg annyira nélkülözhetetlennek érzed, akkor nem értem, hogyan akarsz várni egy évet. Találkozzatok minél hamarabb.
2014. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt már buktátok, mert hétfőtől suli xD


De amúgy linkelek neked egy oldalt. Ez egy akkora fain cucc, hogy ha beírod a két település nevét, akkor felajánl egy tucat vonatot, amivel elutazhattok egymáshoz, vagy egy köztes pontba, vagy akárhova:

[link]

2014. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is így vagyunk a barátnőmmel m,81 km választ el, de egyszer én vonatozok egyszer ő , és 1 éjszakát vagy én vagyok ott vagy ő itt 14F
2014. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!