Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon boldog vagyok, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon boldog vagyok, mégis még mindig öngyilkos akarok lenni. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Rossz szó, hogy öngyilkos akarok lenni, inkább csak élni nem akarok. 2 éven keresztül depressziós voltam, gyerekkor, elfojtott dolgok miatt. Voltak enyhébb időszakok, de volt, hogy majdnem a kocsik elé ugrottam, így visszatekintve elborzasztó, olyan voltam, mint egy élőhalott. Viszont most boldognak mondhatom magam. A családomban rendeződött minden, az exem sem zaklat már, van pénzem, meg vagyok elégedve magammal és mindennek tetejébe kaptam az élettől egy csodálatos srácot. Először tapasztalom az igaz szerelmet, semmi probléma nincs a kapcsolatunkkal. Viszont még mindig úgy érzem, hogy nem bánnám ha pl elütne egy kocsi vagy valaki leszúrna. Sokszor hiányzik a xanax is, már nem szedem, de hiányzik az a leszedált érzés. Boldog vagyok, de közben ugyanolyan mint régen, csak mélyen. Hogy lehet ez?
2014. aug. 26. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Mert,beteg vagy itt majd részletezik a nagyokosok
2014. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%

ha kiugrasz egy kocsi elé, én húzom ki a lélegeztetőgéped

mit képzelsz magadról? szerinted a sofőr mit érez majd?

2014. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Ezt egy pszichiátertől kellene megkérdezned.
2014. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 RRR ***** válasza:
60%

még nem heverted ki a múltad

majd idővel jó lesz

2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Azért van, mert csak bemagyarázod azt magadnak, hogy boldog vagy. Egy fenét vagy te boldog! Valami nagyon nincs rendben, de a téged ért sokk után próbálod az "ágy alá" beseperni, mintha ott sem lenne. De ez nem éppen így működik. Szerintem nagyon is jól tudod, hogy mi az, ha szeretnéd megbeszélni, írj nekem privátot.
2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Ezt teszi az a sok csodálatos pszichiáter. felírják neked a xanaxot és sok mindent, csak hogy jól menjen a gyógyszeripar. Hogy veled mi lesz utána, az meg nem érdekli őket. Ez a mai pszichiátria, nagyon jó képet adtál erről az egészről.
2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológushoz kellene járnod ha így érzel, ő lehet tudna segíteni hogy teljesen meggyógyulj.
2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Egy boldog ember nem lenne öngyilkos.
2014. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Jártál már ezzel orvosnál? Ezek elhúzódhatnak, vagy akár évekig lappanghatnak és egy stresszesebb időszak előhozhatja, nem baj, ha szakemberrel is megbeszéled. A mi családunkban is voltak ilyen betegséggel élők, egyről tudok, hogy végzetes lett az állapota, és már nem tudtak rajta segíteni.
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Lelked mélyén félsz hogy mindent elveszítel és így védekezik a tudatalattid .Ilyenkor azt javasolják szerezz boldog emlékeket hogy ha ez a súlyos krízis újra megtörténne ezt feltudd idézni .
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!