Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba.3an vagyunk nagyon jóban, en a srác meg meg egy lány. Mi tevő legyek? 14/L

Figyelt kérdés
Minden percben udabujnek hozza, megolelnem, megcsokolnam, minden percben kívánom. Tudom hogy ez meg korai, de egyfolytában róla fantazialok, amikor megolelem azt kívánom hogy soha ne legyen vége annak a percnek. Próbálom állcázni, es szerintem senki nem selyt semmi. De van egy olyan érdesem, hogy en is tetszek neki. Amikor 3an vagyunk is folyton engem néz, ha en nem vagyok itthon akkor a baratnommel nélkülem nem megy sehova.

2014. aug. 30. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gruppen
2014. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*sejt
2014. aug. 30. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Monnd el neki, mit érzel. Jobb lesz utána hidd el. 15/l (én is hasonló helyzetben voltam
2014. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
)
2014. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Es veletek mi lett?
2014. aug. 30. 12:52
 6/7 anonim válasza:
Ilyen velem is volt. A legjobb barátnőmmel jött össze, nem velem. Sok szerencsét.
2014. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huu. Okes köszönöm
2014. aug. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!