Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez lehetséges nem? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges nem? Mert szerintem igen

Figyelt kérdés

Hogyha mondjuk szakítasz a barátoddal/barátnőddel utána ugyanúgy lehettek jó barátok nem?

Valakinek volt már ilyen?



2014. aug. 6. 10:28
 1/7 October15 ***** válasza:
63%
Ideig óráig. Előbb utóbb befuccsol.
2014. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk már 2 éve működik :)
2014. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha volt szex, akkor nem .. :( Ha volt ha nem, sehogy se..:(
2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátok nem, de szex az több ex-el is volt/szokott ... :-P
2014. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazan mukodott. Mert valahanyszor beszeltunk mindig lappangott a levegoben a feszultseg koztunk..

Igazabol nekem hianyzik mert nagyon megerto tars volt.. elso szerelmem.

17/L

2014. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felnőttek között működik.
2014. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt!gondolom kérdező nő vagy.nekik vannak ilyen gondolataik...én sajnos ezekhez túl egyszerű vagyok benne van a nevében "volt"...a "volt" barátnőm...alias már nincs...együtt voltunk...és lehet sorolni a lényeg a múlt idő...ha valakivel valaminek vége azzal többnyire egy életre végeztem...lehet az barátnő,haver,osztálytárs,stb ha megszakad a kapcsolat pl elköltözik stb az más akkor ha találkozunk bármikor dumcsi stb amúgy meg ott pusztuljon ahol van :-)
2015. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!