Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megeri elkezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri elkezdeni egy ilyen kapcsolatot, ha mindketten akarjuk?

Figyelt kérdés
A baratnom 12 en meg 15 eves. Nkm mar volt egy komolyabb kapcsolatm, es neki is. Sosem volt meg ennyire fiatal baratnom. Most szamomra az a kerdes, hogy egyaltalan milyen kapcsolatot tudnak vele letesiteni? Megeri egy komolyabb kapcsolatot vele? En szeretem es o is.. De azt mondjak, hogy ilyen korban nem igazan van szerelem.. Elore is koszonom a valaszokat!

2014. aug. 30. 20:53
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
51%
Van értelme... tapasztalatot tudsz szerezni hogy hogyan kell viselkedni egy lánnyal/barátnővel... Ne várd tőle hogy egy életre szóló lesz.. de egy kis esély azért erre is van...
2014. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
12éves és volt komoly kapcsolata.Az igen! Gratulálok -.-
2014. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban sok az a 3 év. Gondolj bele. Te már a bulizás, csajozás fele hajtasz, neki pedig 12 évesen ez még nagyon nem ajánlott. Várj vele pár évet mindenképp, keress korodbelit, 14-16 évest.
2014. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
hát a te esetedben még elég sok szerintem az a 3 év de meg kell próbálni ha esetleg nem menne akkor meg maradjatok barátok :) 17/F
2014. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Sosem volt még ennyire fiatal barátnőm" 15 évesen te is nagyon fiatal vagy...nem értelek titeket, úgy beszéltek, mintha 20-30 év élettapasztalat állna mögöttetek, közben meg gyerekek vagytok.
2014. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Par nap mulva 13 eves.
2014. aug. 30. 20:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk.. Reszben en is fiatalnak erzem magam. Marmint nem erzem magam 15 evesnek.. Szerintem 1 esely megerdemel, csak bizonytalan vagyok benne es tudom, hogy ez nem a legjobb jel. De mint ahogy az elobb is emlitettem, nem volt ennyire fiatal baratnom, de volt nala sokkal gyerekesebb, aki csak otthagyott. Sajnos ez volt az elso szerelem.. Ez is valami ilyesmi.
2014. aug. 30. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz másra hallgatni! Úgyse tudod megállni, hogy ne kezd el. Szóval inkább azzal foglalkozz, hogy jó legyen! :)
2014. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is igy lesz.. :)
2014. aug. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!