Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérné még szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné még szerintetek próbálkozni? :S

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem. Van egy elég jó barátom ( lány). Régen nem beszéltem vele, de most újra beszélek vele. És hát én elmondtam neki, hogy nekem ez a kapcsolat több lenne mint barátság. Erre nem tudott semmit se mondani... Írtam neki, hogy csak egy esély kell, próbáljuk meg. De azt írta, hogy egy ilyennel nem szeretné elrontani a közeli barátságunkat... Ezért kicsit le is vagyok törve, de szerintetek megérné még próbálkozni, vagy hagyjam rá az egészet??

2014. aug. 31. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hagynám.
2014. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 La Tigra válasza:
Hagyd a faszba.
2014. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha azt mondta, hogy nem akarja elrontani a barátságot, akkor bejössz neki. Ha nem így lenne, akkor más indokot mondott volna. Szerintem próbálkozz.

L

2014. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a gyors válaszokat! :) #3 Ment a zöld pacsi! :) Szorítsatok :))
2014. aug. 31. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze! Sok sikert, de ne add fel egykönnyen! :)

(Előző voltam.)

2014. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi volt. Ezt hiányolom ebben az oldalban, hogy mindenki leírja a problémáját, adnak rá megoldásokat, aztán viszont semmi sincs arról, hogy mi lett a vége.
2014. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd szerdán, 8. óra után elkapom egy kicsit, beszélgetni, utána majd írok, hogy mi volt :)
2014. szept. 1. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Belement?
2014. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem... :S Hozzám se szól már... Mindent elbasztam vele... :S
2014. szept. 7. 18:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Most meg elég szarul is érzem magamat... Itt vagyok neki kitárulkozva, de már nem is köszön... Igazából hiányzik is meg nem... Nem tudom így leírni az egészet... Mindig ha megyek óráról-órára, egész órán csak Ő jár a fejemben... Már a tanár is lebaszott ezért, hogy miért nem figyelek... Persze valamit gyorsan füllentettem rá... Szinte teljesen megváltoztatott... Zenében is... Techno-ból, most minden féle nyálas zenékre szokok rá... :/ Teljesen szarul érzem magamat emiatt is... De eddig mindig ez volt, ha lány felé közeledtem... Még meg se ismert rendesen, de "Nem. Szia". Már azon is gondolkoztam, hogy mi értelme is van akkor az egész mindenemnek...
2014. szept. 7. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!