Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozni egy srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozni egy srácnál akinek van barátnője. Felejtős, vagy megérné kockáztatni?

Figyelt kérdés
Szóval a szitu az, hogy megismerkedtem egy közösségi portálon egy sráccal. Helyes, jóképű, aranyos, és rengeteget MSNeztünk. Már találkoztunk 3szor, és jókat beszélgettünk, megfürdettem hóban, és a 3. alkalommal egy kajáldábais beültünk. Azóta késő estig webkamozunk, és várom h vége legyen a vizsgaidőszakának, hogy újra találkozzunk. A baj az, hogy barátnője van. Azt mondja, hogy már kihűlt, és szinte már vége. Szerintetek merjem neki engedni a közeledést (mert egyértelmő jelek vannak, hogy közeledik) vagy inkább ne. Járt már valaki hasonlóban? Én L/17, ő F/19
2010. jan. 15. 01:05
 1/8 anonim válasza:
Sztem hagyhatod hogy közeledjen
2010. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak két kérdés...

ha veled úgy kezd ki, hogy van egy le nem zárt kapcsolata (állítólag kihűlt...), akkor honnan tudod, milyen alapon reménykedsz abban, hogy veled majd nem fogja ugyanezt csinálni?

te mit szólnál, ha megtudnád, hogy a pasid, miközben még elvileg együtt vagytok, egy másik lánynak azt mondaná, már kihűlt a kapcsolatotok és közeledni próbálna hozzá?


tudom, még fiatal vagy, dúl a szerelem, meg minden, de lassan-lassan ideje elkezdeni ilyesmin is gondolkodni, mert az lesz a vége, hogy ide fogsz írogatni olyanokat, hogy "szerintetek megcsal?", meg "mit csináljak, hogy lebuktassam?" és hasonlók.


(32ff)

2010. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem félre akar kúrni... veled, ha nem esett le eddig
2010. jan. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ribi vagy-e?
2010. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd egyértelművé, ha téged akar, becsüljön is meg és akkor csak te legyél az első.

Ne te legyél a másodhegedűs egy barátnő mellett, nem?

17 éves lány vagy, tiéd a világ, tapadni fognak rád a fiúk ha akarod. Szerintem csak akkor ugorj bele ebbe a dologba, ha tényleg megéri.

2010. jan. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani neked, hogy folytassátok, mert az én kapcsolatom is így indult, hogy barátnője volt, ráadásul nem kihűlőben meg ilyesmi, és már 2,5 éve együtt vagyunk, engem választott úgymond. Bátran.
2010. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne hallass, azokra, akik leribancoznak. Engem egy 3 éves, kihűlt kapcsolatból csábított el egy srác, mert magamtól nem tudtam szakítani. Életem legjobb döntése volt. Igenis próbálkozz bátran, légy lehengerlő, mutasd ki, hogy mennyire tetszik, esetleg kisebb bókokat is mondj. (Azért ne túlzottan, a pasik egója így is nagy:D) Sok szerencsét!
2010. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi ez a ribancozás? nem történt még semmi közöttük. haverkodnak, ismerkednek, ez igazán nem megcsalás. szval a srác sem csalta még meg a bnőjét, meg a csaj sem mászott rá, nem kéne még leszólni egyiket sem szerintem.

a kérdésre: szerintem addig ne is történjen semmi amíg van barátnője. egyrészt h ne legyél másodhegedűs, meg amúgy sem. engem legalábbis zavarna h velem csalnának meg vki mást. ha szakítanak tied a pálya, de addig maradjatok így barátok simán ahogy eddig.

2010. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!