Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Többi lent .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Többi lent .

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok már 2-és fél éve van barátnőm (nem csaltam meg soha) Szeretem ,de ugyanakkor nagyon vonzanak a többi lányok is nem kapcsolati éren csak sex a barátnőmmel meg nem akarok szakítani (bár már gondolkoztam rajta ) és megcsalni se akarom .Mit lehet tenni ilyen helyzetben szerintem fiatal vagyok én még ennyire komoly kapcsolatra még élnem kéne ,de nem tudom őt ott hagyni ....Előre is köszi a véleményt /választ .

2014. szept. 1. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted akkor ne hagyd ott viszont ha azt érzed h tudnál élni nélküle akkor igen.
2014. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts szerencsétlennel és semmi esetre se hagyd hogy visszakönyörögje magát. Szegény azt hiszi, hogy szereted, és közben meg egy szánalmas alak vagy. Meg sem érdemled, hogy valaki szeressen. Menj, kövesd a sok nyomorékot és szexelj össze-vissza, próbálj nem összeszedni nemi betegséget, aztán ha kiélted magad, válassz valami hasonló gondolkodású lányt, de ne olyat, aki jobbat érdemel.
2014. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Az a baj ,hogy te qur...ra nem ismersz és így alkotsz véleményt ,de nem problémázok ezen ez várható volt .. Nem tehetek arról ,hogy ilyeneket érzek ezt nem lehet csak úgy szabályozni vagy igen ???
2014. szept. 1. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted, de nem szerelemmel. Ha szerelmes is lennél,akkor nem fantáziálnál azon hogy más nőkkel szexelj. Ha így van akkor viszont jobb ha szakítasz, mert előbb utóbb biztosan meg fogod csalni. Másrészt meg, gondolj csak bele, hol tartana most a világ, ha mindenki így gondolkodna? Nagyanyáink nem gondolkoztak ezen 17-18 évesen, és sírig együtt voltak a választott férfival.
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat soha nem tudnám megcsalni .
2014. szept. 1. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!