Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vagytok féltékenyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek? Vannak ebből vitáitok?

Figyelt kérdés
Nemet és kort pls írjatok.

2014. szept. 2. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Másfél éve vagyunk párommal boldog kapcsolatban, 200 km van közöttünk, ő 30 én 24. Lehet itt belekötni, hogy megcsal, meg ehhez hasonló butaságokat írni, amit természetesen fölösleges, mivel mind a ketten hűségesek vagyunk, és mind a ketten szeretjük egymást, egyikünk se féltékeny a másikra. Együtt szoktuk kielemezni a másik nemet és elmondjuk a véleményünket a másikról.


24 L

2014. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon, és van vita,,ez miatt.
2014. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20/N, 37/F, 120 km távolság, fél éves kapcsolat, 0 féltékenységből fakadó vita.
2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

nem vagyok féltékeny a barátnőmre.

néha szoktam a gépét nézni, a telefonját...kutatni a személyes dolgai közt.

megnézem az előzményeit, megnézem a facebookját, belépek rá..megnézem ott is a tevékenységnaplót...aztán még....előszedem a régi dolgait amik a gépen vannak, fotók stb...kérdőre vonom, hogy ki csinálta, meg mikor...megnézem az ezelőtt 7-8 éves beszélgetéseit...kicsapom a hisztit..kiverem a balhét...hogy miért beszélgetet ő egyáltalán fikkal...aztán meg ilyenek....


nem vagyok féltékeny...viszon ő rám igen.

2014. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eleinte, amíg csak kialakulóban volt a bizalom a kapcsolatunk első időszakában, volt féltékenység mindkét részről, de sose volt belőle vita vagy veszekedés és sose fajult beteges szintre a dolog, még csak idegesítő és durva sem volt.

Mindig megbeszéltünk mindent higgadtan, aztán idővel lenyugodtunk mikor a bizalom teljessé vált. Ma már boldog házasok vagyunk pár éve, és 100%-ig megbízunk egymásban és egymás szerelmében. Nincs féltékenység, se vita, se veszekedés.


28/N - 25/F

2014. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon, de jó okom is volt rá. Sorozatos viták, majd kalap kabát.
2014. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: De ez csak egynél volt. A többi nem adott rá okot. :)

24L

2014. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es Milyen lenne ha féltékeny lennél?
2014. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok féltékeny típus, és hasonló hozzáállást várok el a páromtól is. Viszont vannak akik épp ezt kifogásolták rajtam...
2014. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Milyen érdekes,hogy manapság már nem féltékenyek egymásra a párok.
2014. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!